Powrót do szkoły z Pilot WP. Co warto obejrzeć we wrześniu?

Powrót do szkoły z Pilot WP. Co warto obejrzeć we wrześniu?
Źródło zdjęć: © Pilot WP

02.09.2023 11:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Powrót do szkoły wcale nie musi być złym doświadczeniem! Wrześniowy okres można sobie umilić poprzez spędzanie czasu z platformą Pilot WP. Do jakich produkcji warto zajrzeć? Podpowiadamy.

Wiele młodych osób ubolewa ze względu na konieczność powrotu do szkoły. Błogi czas wakacji zapewne był wyjątkowym okresem, w którym nie było zbyt wiele trosk i obowiązków. Na pewno jednak pozwolił odpowiednio naładować akumulatory, co pozwoli uzyskać gotowość na podjęcie kolejnych wyzwań edukacyjnych.

Okres przejściowy związany z powrotem do szkolnych ławek niekiedy bywa dość kłopotliwy. Ten niełatwy czas umilić może platforma Pilot WP. W jej bibliotece pojawiło się kilka produkcji o szkolnej tematyce. Na pewno warto po nie sięgnąć - dostępne są zarówno ciekawe filmy, jak i seriale.

Obraz
© Pilot WP

Co obejrzeć na Pilot WP? Świetne filmy i seriale

Przygotowana została specjalna sekcja "Powrót do szkoły z Pilotem WP". Właśnie w tym miejscu znajdziecie produkcje, które niewątpliwie zasługują na uwagę. Jeżeli chodzi o filmy, to można sięgnąć choćby po komedię muzyczną "Szkoła rocka".

Na obejrzenie tej produkcji trzeba zarezerwować sobie nieco ponad dwie godziny. W tym filmie widzowie poznają Deweya Finna (Jack Black). Gitarzysta rockowy zostaje wyrzucony z zespołu, natomiast jego współlokator Ned Schneebly (Mike White) nalega, żeby Dewey zapłacił zaległy czynsz. Grozi, że jeśli tego nie zrobi, to wyrzuci go z mieszkania.

Muzyk musi więc jak najszybciej znaleźć pracę. Pod nieobecność Neda, który pracuje jako nauczyciel zastępczy, Dewey odbiera telefon do niego. Podaje się za kolegę i nieco później… rozpoczyna pracę nauczyciela muzyki w prestiżowej szkole. Początkowo dyrektorka Rosalie Mullins (Joan Cusack) nie jest zachwycona jego metodami wychowawczymi, jednak później zyskuje uznanie za sprawą tego, że jest bardzo skuteczny w zarażaniu miłością do muzyki.

Obraz
© Pilot WP

Na Pilot WP znajdziesz też m.in. serial komediowy z 2019 roku "Młody Sheldon". W tym przypadku mamy do czynienia z prequelem do popularnego serialu "Teoria Wielkiego Podrywu". Seria opowiada historię dziewięcioletniego Sheldona Coopera - geniusza, który mimo niesamowitej inteligencji nie do końca potrafi odnaleźć się w świecie i społeczeństwie.

Młodszym widzom do gustu przypaść powinien serial animowany "Wróżkowie chrzestni". To opowieść o dziesięcioletnim Timmym Turnerze, który - podobnie jak wszyscy chłopcy - od nauki woli zabawę. Mieszka w miasteczku zwanym Mrokowo i musi usługiwać swoim rodzicom, a także wrednej opiekunce Vicky.

Nastoletnia dziewczyna kocha wyłącznie pieniądze oraz bogatych ludzi. Nienawidzi dzieci, a Timmym opiekuje się tylko dla zysku. Całe szczęście, że nad chłopcem czuwają wróżka Wanda oraz jej mąż Cosmo. Spełniają oni wiele zachcianek dziecka.

Atrakcyjną pozycją wydaje się też serial animowany "Alvinnn!!! I wiewiórki". To doskonała propozycja zarówno dla młodszych, jak i nieco starszych dzieci. W tej sytuacji mamy do czynienia ze serialem komediowym. Opowiada on w humorystyczny sposób o losach bohaterów, którzy śpiewająco radzą sobie z problemami współczesnych nastolatków.

Obraz
© Pilot WP
Źródło artykułu:WP Pilot
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także