Powierza bez koszulki. Mam "figurę idealnie podkreślającą wszystkie moje niedoskonałości"

Anna Powierza napisała o swoim podejściu do wyglądu. Wpis okrasiła rozbieranym zdjęciem
Anna Powierza napisała o swoim podejściu do wyglądu. Wpis okrasiła rozbieranym zdjęciem
Źródło zdjęć: © AKPA

25.04.2021 14:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Powierza, gwiazda serialu "Klan", dodała wpis dotyczący, między innymi, wyglądu. Uzupełniła go zdjęciem "na golasa".

Anna Powierza to aktorka kojarzona głównie z telenowelą "Klan". Na planie serialu pracuje od 1997 r., gdzie wciela się w Czesławę Kot-Kurzawską. Ostatnio gwiazda, która jest dość aktywna w sieci, pokazała odważne zdjęcie. Pozowała do niego bez ubrań, o czym dała znać we wpisie. "Zdjęcie na golasa, wiadomo. Dla zwiększenia zasięgów. Poza tym lepiej teraz niż po 80". Powierza w charakterystyczny dla siebie, żartobliwy sposób napisała o swoim podejściu do wyglądu.

"Mam: 43 lata. Jedno dziecko, za to kilka różnych chorób przewlekłych. Figurę idealnie podkreślającą wszystkie moje niedoskonałości, niewiedzę, lenistwo, ale też kiepskie wybory gentyczne moich przodków. (Nie krytykuję. Prawdopodobnie i tak była to dla mnie jedyna opcja, aby istnieć) To jak wyglądam (poza łutem dyskusyjnego szczęścia) to również świadectwo rozwoju technologii, polityki gospodarczej oraz miejsca, w którym mieszkam dla lansu i dla pieniędzy.

(...) Jestem dumna z każdej zmarszczki, której udało mi się uniknąć, zwłaszcza gdy nie przyłożyłam do tego żadnego wysiłku. (...) Pomimo tego, że ciągle o nim mówię, szczycę się tym, że na przekór trendom nie przywiązuję żadnej wagi do wyglądu.

Nie oznacza to, że zakceptowałam fakt, że bez krociowych inwestycji niewiele da się z nim zrobić. Pocieszam się, że przynajmniej mogę z wyższością spoglądać na te ładniejsze, bogatsze i młodsze i jednocześnie im zazdrościć. (...)".

Fanki Powierzy szybko zareagowały na słowa prawdy i zdjęcie. "Chciałabym wyglądać jak Pani" - napisała jedna z nich. "Nie prowokuj, bym pokazała, jak jest naprawdę, z byle jakiego ujęcia bez filtra, mejkapu i całej reszty!" - odpisała aktorka.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (111)
Zobacz także