Trwa ładowanie...

"Powiedz TAK!": zobacz zwiastun nowego serialu Polsatu!

Share
"Powiedz TAK!": zobacz zwiastun nowego serialu Polsatu!
Źródło: Materiały prasowe
d381rk5

Już 1 marca o godzinie 21:30 na antenie Polsatu zadebiutuje nowy sitcom "Powiedz TAK!". W produkcji główne role zagrają: Katarzyna Zawadzka, Paweł Domagała, Agnieszka Więdłocha, Nikodem Rozbicki i Mikołaj Roznerski. Czyje losy będą mogli śledzić widzowie? Zobaczcie zwiastun!

"Powiedz TAK!" to obyczajowo–komediowa historia, która w zabawny sposób przedstawia życiowe wzloty i upadki warszawskich 30-latków. Czworo przyjaciół: Basia, Wiktor, Justyna i Bartek (granych przez obecnie najbardziej pożądanych aktorów młodego pokolenia - Katarzynę Zawadzką, Pawła Domagałę, Agnieszkę Więdłochę i Nikodema Rozbickiego) wspiera się wzajemnie i planuje zrobić oszałamiającą karierę w branży ślubno-weselnej.

d381rk5

Prym wiedzie Basia, niepoprawna romantyczka z sercem na dłoni, która kocha to, co robi i zaraża innych swoją pasją. Zdejmie z głów państwa młodych i ich rodzin wszystkie problemy organizacyjne, spełni nawet najbardziej szalone marzenia, aby wspaniale przeżyli swój najpiękniejszy dzień w życiu. Sęk w tym, że ona sama też marzy o prawdziwej, romantycznej miłości, ale nie może znaleźć swojej drugiej połówki.

W każdym odcinku polsatowskiego serialu pojawią się nowi bohaterowie – klienci firmy Basi - przyszłe młode pary. W produkcji obok zamierzającej podbić świat czwórki przyjaciół, występuje plejada aktorów. Wśród nich m.in. Mikołaj Roznerski, Cezary Pazura, Maria Pakulnis, Sylwia Gliwa, Tamara Arciuch, czy Anna Karczmarczyk.

Jesteście ciekawi nowego serialu Telewizji Polsat? Już teraz zobaczcie zamieszczony powyżej zwiastun!

(fot. Materiały prasowe)

d381rk5

Podziel się opinią

Share
d381rk5
d381rk5