Trwa ładowanie...
05-04-2016 13:01

"Powiedz TAK!", odcinek 6, 5.04.2016: Basia i Michał narzeczonymi na niby

"Powiedz TAK!", odcinek 6, 5.04.2016: Basia i Michał narzeczonymi na nibyŹródło: Polsat
d1s0gog

Basia (Katarzyna Zawadzka) nieoczekiwanie straci kolejne zlecenia i zawiśnie nad nią widmo bankructwa. Dziewczyna nie da jednak za wygraną i postanowi rozprawić się z konkurencją. Wpadnie na szalony pomysł, w realizacji którego pomoże jej Michał (Mikołaj Roznerski)
. Co wydarzy się w 6. odcinku serialu "Powiedz TAK!"?

Ojciec Wiktora (Paweł Domagała)
będzie miał zawał. Przerażony chłopak od razu zjawi się w szpitalu. Pod nieobecność głowy rodziny matka (Ewa Skibińska)
każe mu zająć się firmą, ale ten odmówi.

Natalia (Anna Karczmarczyk) wróci z Indii i odwiedzi Basię. Będzie chciała przekonać przyrodnią siostrę, by wróciła do kancelarii ojca. Między bohaterkami dojdzie do ostrej sprzeczki.

d1s0gog

Mimo awantury, Basia zorganizuje siostrze i Janowi (Piotr Bondyra) pożegnalne przyjęcie. Adamczyk pozna na imprezie tajemniczego Filipa (Mateusz Janicki). Para poczuje przyciąganie od pierwszego wejrzenia. Bohaterowie spędzą ze sobą cały wieczór. Miłe chwile nie potrwają jednak długo.

(Fot. Polsat)

Basia będzie musiała stawić czoła problemom, które zagrożą przyszłości jej ślubnego biznesu. Dziewczyna zatrudni Michała jako swojego narzeczonego, z którym odwiedzi doskonale prosperującą firmę organizującą wesela. Oboje tak przekonująco wcielą się w zakochanych, że uda im się wszystkich oszukać. Przyjaciele znów zbliżą się do siebie i wygląda na to, że dawna miłość odżyje na nowo...

6. odcinek "Powiedz TAK!" 5 marca o godz. 21:40 w Polsacie. Już teraz zobaczcie zamieszczony powyżej zwiastun!

(Fot. Polsat)

d1s0gog
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1s0gog