Trwa ładowanie...
d46gy61

"Powiedz TAK!", odcinek 5, 29.03.2016: aresztowanie i upojna noc

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Powiedz TAK!", odcinek 5, 29.03.2016: aresztowanie i upojna noc
(Polsat)
d46gy61

Basia (Katarzyna Zawadzka), Wiktor (Paweł Domagała), Justyna (Agnieszka Więdłocha) i Bartek (Nikodem Rozbicki) wspólnie świętują, że dostali zlecenie od Ewy (Tamara Arciuch). Radość minie jednak, gdy panna młoda postawi twarde warunki. Co wydarzy się w 5. odcinku "Powiedz TAK!"?

Zofia (Maria Pakulnis) ma kłopoty. Basia dostaje wezwanie na komisariat i wyciąga ciotkę z aresztu. Tymczasem Oskar (Cezary Pazura) daje córce do podpisania umowę na organizację wesela Ewy. Basia nieoczekiwanie zgłasza uwagi i zmiany do umowy. Ojciec nie okazuje tego, ale jest dumny ze swojej pociechy.

Adamczyk informuje Wiktora, że jego zespół nie zagra na weselu Ewy, bo klientka ma inną wizję. Po raz pierwszy dochodzi między nimi do spięcia.

(Fot. Polsat)

d46gy61

Olga (Sylwia Gliwa) zaprasza Basię i Wiktora na kolację. Wieczór przebiega dość sztywno i niezręcznie. Michał jest zazdrosny o Adamczyk, a ona sama... upija się do nieprzytomności! Rano budzi się w łóżku z Wiktorem. Ten daje do zrozumienia, że nic między nimi nie zaszło.

(Fot. Polsat)

Ewa kłóci się z Janem (Tomasz Sobczak) o wizję ślubu. Ona chce imprezy z pompą, on czegoś cichego i kameralnego. Bizneswomen nie kryje złości. Nie myślała, że aż tak różnią się z ukochanym. Basia próbuje znaleźć złoty środek, by oboje byli szczęśliwi. Czy jej się to uda?

d46gy61

Już teraz zobaczcie zamieszczony powyżej zwiastun 5. odcinka "Powiedz TAK!".

d46gy61

Podziel się opinią

Share
d46gy61
d46gy61