Trwa ładowanie...
d3j8vgq

"Powiedz TAK!": Katarzyna Zawadzka o serialowej Basi

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Powiedz TAK!": Katarzyna Zawadzka o serialowej Basi
(East news)
d3j8vgq

Już 1 marca na antenie Polsatu debiutuje nowy serial "Powiedz TAK!", w którym jedną z głównych ról gra Katarzyna Zawadzka. Jej bohaterka, Basia, mogła być prawniczką w kancelarii swojego ojca, ale wybrała skok na głęboką wodę. Posłuchajcie, co aktorka opowiedziała nam o swojej roli w serialu "Powiedz TAK!".

Serialowa Basia to ambitna organizatorka ślubów i wesel, a jednocześnie czarna owca w rodzinie. Spełnia marzenia nowożeńców, a sama ma wiecznie złamane serce. Z wykształcenia jest prawnikiem, a wedding plennerką zostaje z potrzeby chwili, gdy porzuca pracę u ojca.

Pierwsze samodzielnie zarobione pieniądze, pierwsze samodzielnie podjęte decyzje, pierwsze samodzielnie wynajęte mieszkanie. Wszystko w życiu robi po raz pierwszy. Zawsze podnosi się z uśmiechem i wiarą w ludzi. Najlepsze, co przytrafia się w jej życiu, to paczka sprawdzonych przyjaciół.

(Fot. mat. prasowy)

d3j8vgq

Przypomnijmy, że "Powiedz TAK!" to obyczajowo – komediowa historia, która w zabawny sposób przedstawia życiowe wzloty i upadki warszawskich trzydziestolatków. Czworo przyjaciół: Basia, Wiktor, Justyna i Bartek (Katarzyna Zawadzka, Paweł Domagała, Agnieszka Więdłocha i Nikodem Rozbicki) wspiera się wzajemnie i planuje zrobić oszałamiającą karierę w branży ślubno-weselnej. W serialu obok zamierzającej podbić świat czwórki przyjaciół, występuje plejada aktorów. Wśród nich m.in. Mikołaj Roznerski, Cezary Pazura, Maria Pakulnis, Sylwia Gliwa, Tamara Arciuch, czy Anna Karczmarczyk.

d3j8vgq

Podziel się opinią

Share
d3j8vgq
d3j8vgq