Trwa ładowanie...
d2m1w51

"Powiedz TAK!": Cezary Pazura o decyzji córki

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Powiedz TAK!": Cezary Pazura o decyzji córki
(AKPA)
d2m1w51

Mówi się, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. To powiedzenie w stu procentach sprawdza się w przypadku Cezarego Pazury i jego córki Anastazji. Pociecha gwiazdy serialu "Powiedz TAK!" także została aktorką. Jak na jej decyzję zareagował ulubieniec widzów?

Anastazja jest córką Pazury z pierwszego małżeństwa. 26-latka studiowała architekturę w Londynie, pracuje także jako graficzka. Kilka lat temu zdecydowała się jednak rozpocząć studia aktorskie w Warszawskiej Szkole Filmowej. Ma już także za sobą debiut w tym zawodzie. W 2015 roku zagrała u boku ojca w serialu "Przypadki Cezarego P.".

Pazura przestrzegał córkę przed trudnościami, jakie mogą ją czekać w zawodzie, który zdecydowała się wykonywać. W wywiadzie dla agencji informacyjnej Newseria Lifestyle gwiazdor stwierdził, że obecnie czasy są wyjątkowo ciężkie dla początkujących aktorów, zwłaszcza w Polsce. Przyznał też, że nie wie, czy ponownie zdecydowałby się na karierę w tej branży, gdyby miał taki wybór.

d2m1w51

Jeżeli jesteście ciekawi, jak Cezary Pazura skomentował wybór życiowej drogi Anastazji, zobaczcie zamieszczony powyżej wywiad.

d2m1w51

Podziel się opinią

Share
d2m1w51
d2m1w51