"Powiedz TAK!": Agnieszka Więdłocha o współpracy z Cezarym Pazurą

"Powiedz TAK!": Agnieszka Więdłocha o współpracy z Cezarym Pazurą
Źródło zdjęć: © AKPA

18.02.2016 16:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Więdłocha i Cezary Pazura spotkali się na planie serialu "Powiedz TAK!". Aktor nie miał ostatnio dobrej passy, a produkcje z jego udziałem schodziły z anteny zaledwie po jednym sezonie emisji. Mówiło się, że ekranowa piękność nie chce występować ze starszym kolegą po fachu, którego najwyraźniej prześladuje pech. Kolorowa prasa rozpisywała się na temat złych stosunków między artystami. Ile w tym prawdy?

W nowej produkcji Polsatu Pazura wciela się w Oskara – apodyktycznego ojca głównej bohaterki, w którą wciela się Katarzyna Zawadzka. Więdłocha kreuje natomiast postać jego podwładnej - optymistycznej i radosnej singielki Justyny. W mediach pojawiły się plotki o konflikcie na planie produkcji. Aktorka twierdzi jednak, że jest zachwycona współpracą z Cezarym Pazurą.

- Uwielbiam Czarka i byłam absolutnie zachwycona, że mogę z nim zagrać. To była fantastyczna współpraca i cieszę się nawet, że było dopisanych kilka scen właśnie w kancelarii i mieliśmy z Czarkiem więcej scen - mówi Agnieszka Więdłocha agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gwiazda zaprzecza też informacjom prasowym, jakoby obawiała się obecności starszego kolegi na planie serialu.

- Ktoś coś pomylił, bo w serialu, to właściwie Oskar boi się Justyny, która czegoś może zapomnieć, czegoś może nie przynieść, czegoś może nie dostarczyć, natomiast robi to tak absolutnie uroczo, że nie jest się w stanie na nią gniewać w żaden sposób - mówi aktorka.

Więdłocha twierdzi, że Pazura jest niesamowicie inteligentnym i zabawnym człowiekiem - to dzięki niemu, w dużej mierze, na planie panowała wesoła atmosfera. Wielokrotnie rozśmieszał swoją partnerkę do tego stopnia, że trzeba było przerywać nagrywanie danej sceny.

- Potrafię po prostu się przy nim rzeczywiście śmiać i potrafił mnie rozbawić. Niestety, trzeba było czasami przerywać ujęcia, bo ja po prostu nie byłam w stanie się powstrzymać.

Serial "Powiedz TAK!" będzie można oglądać na antenie telewizji Polsat we wtorki o godzinie 21:30. Stacja przygotowała 13 odcinków, w których wystąpią także Mikołaj Roznerski, Nikodem Rozbicki, Maria Pakulnis i Sylwia Gliwa. Premiera już 1 marca.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także