"Remont w prezencie": pięknie się zrewanżował. Gdy zobaczyli to rodzice, stanęli jak wryci

Kuba jest bohaterem najnowszego odcinka "Remontu w prezencie"
Kuba jest bohaterem najnowszego odcinka "Remontu w prezencie"
Źródło zdjęć: © WP

02.10.2020 14:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ku ogromnej radości prowadzących nowego hitu Telewizji WP, zgłosił się do niego pierwszy mężczyzna. Poznajcie Kubę, który chce odwdzięczyć się rodzicom za trud, jaki podjęli w wychowywaniu go. Według niego najlepszym sposobem na synowskie "spłacenie długu" jest podarowanie im... remontu w prezencie.

Państwo Podwojscy, rodzice bohatera odcinka, prowadzą w Warszawie jedną z tylko kilku introligatorni, jakie wciąż funkcjonują mimo drastycznego spadku czytelnictwa w ostatnich latach. Warsztat pracy odziedziczyli po dziadku Kuby, a pracują w nim wraz ze swoim synem. Jak żartobliwie twierdzi, to on "wprowadza introligatornię w XXI wiek".

Kuba mocno dał się rodzicom we znaki w dzieciństwie, które spędził głównie na nocnych ucieczkach z domu oraz wagarowaniu. Jedynie wytrwałość i cierpliwość rodziców pomogła chłopakowi wyjść na prostą, za co jest im zresztą niezwykle wdzięczny. A że remonty nie są mocną stroną jego ojca (żona twierdzi, że zawsze robi je za wolno), to właśnie remont jednego z pomieszczeń ich domu uznał za najlepszy dla rodziców prezent.

On razem z nimi będzie w tym czasie bawić się na tygodniowych wakacjach w Chorwacji, ufundowanych przez sponsora programu. I o ile sam Kuba wie, które z pomieszczeń prowadzący program Klaudia Halejcio i Marcin Grzelewski zdecydowali się odnowić, tak dla jego rodziców będzie to całkowita niespodzianka.

Który pokój całkowicie zmieni swoje oblicze zarówno oni, jak i widzowie dowiedzą się już wkrótce. Najnowsza odsłona "Remontu w prezencie" już w sobotę o 20:00 tylko w Telewizji WP. To będzie naprawdę wyjątkowy odcinek - żadne z jak dotąd wyremontowanych pomieszczeń nie zmieniło swojego oblicza tak diametralnie.

Jaka będzie ich reakcja?
Jaka będzie ich reakcja?

Oglądaj Telewizję WP w ramach telewizji naziemnej oraz u takich operatorów, jak: Cyfrowy Polsat (kanał 104), Platforma Canal+ (kanał 73), UPC (kanał 158/116), Vectra (kanał 114), Inea (kanał 28), Toya (kanał 25), Netia (kanał 30) i wielu innych sieci kablowych oraz w internecie na stronie pilot.wp.pl. Więcej informacji znajdziesz na telewizja.wp.pl oraz remontwprezencie.wp.pl.

Źródło artykułu:Telewizja WP
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także