Wzruszające wspomnienie Witolda Paszta w TVP 2. Brzozowski: "Wszyscy jesteśmy poruszeni, tęsknimy Witku"

Krzysztof Prusik wykonał piosenkę Skaldów "Dopóki jesteś"
Krzysztof Prusik wykonał piosenkę Skaldów "Dopóki jesteś"

19.02.2022 20:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W sobotę Dwójka wyemitowała koncert artystów, którzy walczyli o miano reprezentanta Polski na konkursie Eurowizji. Jednak w ostatniej chwili zmieniono program wydarzenia.

Przed rozpoczęciem właściwych występów wyemitowano krótki klip wspominkowy z Witoldem Pasztem. Mogliśmy zobaczyć jego występ na scenie programu "The Voice Senior", podczas którego razem z publicznością wykonał piosenkę "O Magdaleno".

Po tym Rafał Brzozowski, prowadzący show wypowiedział słów na temat zmarłego muzyka. "Wszyscy jesteśmy poruszeni, tęsknimy Witku" powiedział łamiącym się głosem. Następnie Krzysztof Prusik, który był podopiecznym Paszta w programie, zaśpiewał numer Skaldów "Dopóki jesteś".

Witold Paszt zmarł w piątek wieczór w wieku 68 lat. "Kiedy już wydawało się, że jest przemocny i niezniszczalny, bo pokonał swój trzeci COVID, nagle los się odwrócił i przyszły niespodziewane komplikacje, które znacznie przyspieszyły jego wytęsknione spotkanie z naszą Mamą. Bardzo się do Niej spieszył" - piszą bliscy Witolda Paszta. Przez cały dzień żegnają artystę także znani, którzy się z nim przyjaźnili.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (38)
Zobacz także