Rozrywka"Porodówka" czyli piękno i ból narodzin

"Porodówka" czyli piękno i ból narodzin

"Porodówka" czyli piękno i ból narodzin
Źródło zdjęć: © tlc

02.09.2013 14:38, aktual.: 25.11.2013 13:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Obok szczęścia i radości towarzyszących narodzinom, zobaczymy cierpienie na twarzach rodzących kobiet, nerwy wyczekujących ojców oraz stresującą pracę położnych. W nowej serii „Porodówki” poznamy pełne spektrum emocji związanych z porodem. Będą chwile wzruszeń, choć nie zabraknie także wrażeń dla widzów o mocnych nerwach. Jak przedstawia się cała prawda o cudzie narodzin?

Premierowy odcinek już w poniedziałek, 9 września 2013 roku, o godz. 22.30, na TLC. W programie od kulis zobaczymy jak funkcjonuje oddział położniczy szpitala General Infirmary w Leeds na północy Anglii. Poznamy: zespół położnych o wyjątkowo silnych charakterach, rodziców, którzy przeżywają zarówno załamania, jak i najszczęśliwsze chwile swojego życia oraz głównych bohaterów całego zamieszania, czyli same dzieci.

W pierwszym odcinku serii spotkamy się z dwiema przyszłymi mamami. Jedna z nich nalega, aby podczas porodu był przy niej obecny mąż. Drugiej wciąż wydaje się, że już odeszły jej wody i poród nastąpi lada chwila. Jak panie poradzą sobie z ogromnym stresem w obliczu czekającego je rozwiązania? W następnych odcinkach będziemy świadkami przedwczesnych narodzin. Dowiemy się także, jaką rolę pełni partner podczas porodu i jak się czuje kobieta, która w tak ważnej chwili życia zostaje sama.

Niespodzianką dla widzów będzie wątek poświęcony Polce, 30-letniej Jolancie, która bez znieczulenia wydała na świat swoje pierwsze dziecko. Na czym zatem polega piękno narodzin? Jak przyszłe matki poradzą sobie ze skrajnie wyczerpującą i stresującą sytuacją? Czy położnym starczy zimnej krwi, by bezbłędnie wykonać swoją pracę?

Premiera programu „Porodówka” w poniedziałek, 9 września, o godz. 22.30 na TLC.

Obraz
© (fot. tlc)
Obraz
© (fot. tlc)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

* W tym temacie: Oprah Winfrey na antenie TLC* [

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także