Trwa ładowanie...
17-03-2014 11:12

Porażka programu Tomasza Kammela. TVP2 za konkurencją

Porażka programu Tomasza Kammela. TVP2 za konkurencją
d4cw5ve
d4cw5ve

Każdy kolejny odcinek notował gorszy wynik i po pięciu pierwszych "Tylko Ty" nie udało się przekroczyć miliona widzów. Oznacza to, że procentowy udział Dwójki w grupie wszystkich widzów wyniósł 6,83 %.

Blisko dwukrotnie większym zainteresowaniem jeszcze rok wcześniej cieszył się teleturniej "Jeden z dziesięciu"! Czyżby szalenie popularny Tomasz Kammel nie miał spodziewanego przebicia? Przez mizerny wynik, TVP2 wylądowało daleko za konkurencją.

Teleturniej "Tylko ty" w wielkim uproszczeniu można nazwać odwróconą "Familiadą". To dlatego, że występujący w kilku dwuosobowych drużynach uczestnicy mają za zadanie wskazać odpowiedzi, których wcześniej udzieliło stu ankietowanych. Jednak w przeciwieństwie do programu Strasburgera, w którym gracze muszą odgadnąć najczęściej typowane hasła, w "Tylko ty" trzeba przewidzieć te najmniej prawdopodobne. Stawką w grze jest nagroda pieniężna.

Wymyślony w Wielkiej Brytanii program od 2009 roku emituje BBC. Licencję "Pointless" sprzedano też Niemcom, Chorwatom i Czechom. Jak informuje serwis wirtualnemeida.pl, o polską edycję teleturnieju zabiegał Tomasz Kammel, który starał się o to już w 2012 roku. Według ustaleń serwisu, to właśnie on jest jego gospodarzem, choć w programie pojawi się też Radosław Kotarski.

Dla telewidzów ta postać może być nieznana, zupełnie inaczej niż internautom. Kotarski jest twórcą nadawanego w sieci programu edukacyjnego "Polimaty" oraz współzałożycielem sieci LifeTube. W zabawie "Tylko ty" pełni rolę eksperta.

d4cw5ve
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4cw5ve