Trwa ładowanie...

Porażka Mariny Łuczenko? Wygryzła ją piękna dziennikarka muzyczna

Piosenkarka bierze udział w kolejnych sesjach zdjęciowych, a jej konto na Instagramie ma coraz więcej fanów, ale nie wygląda na to, by Łuczenko miała zrobić w show-biznesie zawrotną karierę. Prowadzenie festiwalu w Sopocie mogło być krokiem w dobrą stronę, jednak gwiazda nie dostała pracy jako gospodyni wydarzenia. Kto przejął tę rolę?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Porażka Mariny Łuczenko? Wygryzła ją piękna dziennikarka muzyczna
Źródło: Instagram.com
d2wm6gf

Sopocki festiwal odbędzie się już w sierpniu. Poprowadzą go Magda Mołek, Olivier Janiak, Gabi Drzewiecka i Filip Chajzer. O angaż miała ubiegać się także Marina Łuczenko.

- Marina marzyła o wielkim powrocie. Ma już dość nazywania ją tylko żoną Szczęsnego i chciała udowodnić, że potrafi o wiele więcej niż tylko chwalić się zdjęciami z wakacji. A prowadzenie tak dużego festiwalu w TVN to idealne miejsce, by się podpromować - wyznał informator "Faktu".

d2wm6gf

Niestety, okazja przeszła piosenkarce koło nosa. Organizatorzy zdecydowali się dać szansę dziennikarce, którą można oglądać w "Dzień Dobry TVN", Gabi Drzewieckiej. To ona, a nie Marina będzie współpracować z gwiazdami telewizji o ugruntowanej pozycji - Mołek, Janiakiem i Chajzerem.

Według pisma, Łuczenko nie otrzymała wymarzonej pracy, ponieważ zaangażowanie jej byłoby ryzykowne. Nie wiadomo, czy gwiazda, która teraz bardziej skupia się na życiu prywatnym niż wyzwaniach zawodowych, poradziłaby sobie na scenie. Drzewiecka okaże się strzałem w dziesiątkę?

Gabi jest równie urodziwa jak Marina, interesuje się muzyką - przeprowadza wywiady z zagranicznymi gwiazdami muzyki, pracuje w radiu i telewizji, a od 4 lat prowadzi najróżniejsze imprezy. Uchodzi za prawdziwą profesjonalistkę, świetną prezenterkę. Będzie o niej głośno?

Tak na urlopach bawia się żony piłkarzy!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2wm6gf

Podziel się opinią

Share
d2wm6gf
d2wm6gf