Qaqwqwrqw

Popielewicz odmówiła Pudzianowi!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Popielewicz odmówiła Pudzianowi!
(AKPA)
Qaqwqwrqw

Kulisy ślubu Agnieszki Popielewicz są powoli okrywane. Gwiazda Polsatu i jej narzeczony wybrali już idealne miejsce na wesele!

Na razie Popielewicz zdradziła jedynie datę ślubu - 6 sierpnia 2011. Ceremonia odbędzie się w kościele pod wezwaniem Matki Bożej Miłosiernej w Białej Rawskiej w województwie łódzkim. Panem młodym jest kolega prezenterki ze stacji, producent Mikołaj Wit.

Jak nakazuje tradycja po wypowiedzeniu sakramentalnego "tak", czas na zabawę. Popielewicz stanęła przed trudnym wyborem. Otóż jednym z miejsc, które brała pod uwagę była sala weselna należąca do Mariusza Pudzianowskiego! Jego lokal mógł pomieścić aż 400 gości. Ostatecznie przyszła panna młoda wybrała Hotel Ossa. Nie znane są przyczyny, dla których Agnieszka odmówiła popularnemu strongmanowi.

Qaqwqwrqw

Wesele w hotelu, który wybrała Popielewicz już czeka na młodą parę i gości. A będzie ich 150. Młodzi wynajęli także luksusową limuzynę, która przywiezie Popielewicz i jej wybranka. Do ich dyspozycji będą także wizażysta i fryzjer. Para młoda zadbała również o oprawę muzyczną a po wszystkim dla nowożeńców czeka apartament.

(fot. AKPA)
Podziel się

* W tym temacie: Gwiazdy dla sławy zrobią wszystko!*

Zobacz także:

Qaqwqwrqw

Ślubna ściąga – co i kiedy trzeba załatwić?

[

Podziel się

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Qaqwqwrqw
Podziel się

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Podziel się

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Qaqwqwrqw
Podziel się

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Polub WP Teleshow
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw