Trwa ładowanie...

Popek wyznaje u Ibisza: "Dwa razy byłem w śpiączce"

Popek będzie kolejnym gościem w programie Krzysztofa Ibisza "Demakijaż". Muzyk zdobył się na szczere wyznania.

Popek wyznaje u Ibisza: "Dwa razy byłem w śpiączce"Źródło: East News
d2qwd3p
d2qwd3p

Po raz pierwszy w historii programu Ibisza na kanapie zasiądzie mężczyzna. Do tej pory prezenter gościł same kobiety, ale w końcu postanowił zrobić wyjątek.

Popek zagości w 70. odcinku "Demakijażu". Opowie m.in. o problemach z prawem, o dzieciństwie, a także o życiu uczuciowym.

- Moja pierwsza miłość? Napisałem o tym piosenkę dosłownie dwa tygodnie temu z gitarzystą Czerwonych Gitar. To była Agnieszka. Zakochałem się w niej w wieku 15 lat. Nie skonsumowaliśmy naszego związku, ale bardzo się kochaliśmy, ja to spieprzyłem - wyznał muzyk.

Obecnie Popek związany jest z Katarzyną, z którą ma córeczkę i syna. Jak się poznali?

d2qwd3p

- Kasię poznałem, jak prowadziłem koncert w Londynie. Zobaczyłem ze sceny, że jakaś dziewczyna stoi na drabinie. Podszedłem, zagadałem, (ba!) tej samej nocy wyznałem miłość i do tej pory jesteśmy razem. Kocham ją za to, że zawsze jest, zawsze będzie.

Nie zabraknie też trudniejszcyh rozmów. W rozmowie z Ibiszem artysta opowie o ważnych momentach w swoim życiu.

- Dwa razy byłem w śpiączce, raz 6 miesięcy, a później 8. Po tym pierwszym, jak się pomodliłem po swojemu do Boga i poprosiłem go, żeby pozwolił mi chodzić i mówić i dostałem tę szansę, wyszedłem z tego szpitala, obiecując sobie, że już nigdy tego nie zrobię, a po godzinie byłem w tym samym pubie. Przyjąłem taką porcję LSD, że wpadłem znowu do tej samej rzeki i zasnąłem na 8 miesięcy.

Rozmowa z Popkiem już w tę niedzielę 16 września o godz. 15:00 w Polsat Cafe.

*ZOBACZ TAKŻE: Popek próbuje oceniać konkurentów z branży. Co sądzi o Quebonafide? Popek próbuje oceniać konkurentów z branży. Co sądzi o Quebonafide?

d2qwd3p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qwd3p