Polskie sekrety rodzinne Lisy Kudrow na FOX Life

Polskie sekrety rodzinne Lisy Kudrow na FOX Life
Źródło zdjęć: © FOX Life

06.08.2010 14:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już w najbliższą niedzielę o godz. 20.05 na FOX Life widzowie zobaczą trzeci odcinek „Sekretów rodzinnych gwiazd”, w którym - Lisa Kudrow - znana przede wszystkim z serialu „Przyjaciele”, odkryje tragiczne losy swojej rodziny, która pochodzi z przedwojennego polskiego miasteczka (obecnie Białoruś).

Lisa Kudrow aktualnie mieszka w Los Angeles wraz z rodziną, która jest dla niej najważniejsza. By poznać swoją historię, uda się w podróż aż na Białoruś. W trakcie poszukiwania śladów potomków okazało się, że prababcia aktorki (polska Żydówka), została zamordowana przez nazistów w trakcie II Wojny Światowej.

Rodzinna miejscowość jej babci o bajkowej scenerii stanowi mocny kontrast dla przerażającej przeszłości, z którą aktorce przyjdzie się zmierzyć. Jednak by poznać całą prawdę musi wyruszyć tropem, który prowadzi do Polski. Wizyta w Polsce, prócz trudnej prawdy, przyniosła też sporą radość - aktorce udało się bowiem odnaleźć Bolesława, polskiego kuzyna jej ojca.

„Sekrety rodzinne gwiazd” to seria dokumentów z największymi gwiazdami w rolach głównych. Każdy odcinek zabiera nas w przeszłość i pozwala poznać niezwykłą historię, drogę jaką przebyli przodkowie danej osoby, aby mogła znaleźć się tam, gdzie jest obecnie.

Tuż po premierze na antenie FOX Life odcinki programu można oglądać w Internecie, na mikrostronie programu, w sekcji wideo (http://www.foxlife.pl/series/sekretyrodzinnegwiazd/watch). Odcinki zamieszczane jako catch-up service są dostępne przez 7 dni.

„Sekrety rodzinne gwiazd” w każdą niedzielę, o godz. 20.05. Wyłącznie na kanale FOX Life.

Zobacz także:

[

CO SIĘ STAŁO BRODZIK?! WYGLĄDA FATALNIE! ]( http://teleshow.wp.pl/dlaczego-brodzik-nie-przyjmuje-nowych-rol-6026598542222465g )
[

GRZECZNE DZIEWCZYNKI NA "NAGICH" OKŁADKACH ]( http://teleshow.wp.pl/grzeczne-dziewczynki-szaleja-6034033195443329g )
[

POLSKIE SEKSBOMBY BEZ MAKIJAŻU I STYLIZACJI ]( http://teleshow.wp.pl/obnazamy-polskie-serialowe-seksbomby-6034033566327937g )
[

BACHLEDA PRZYŁAPANA NA BALANDZE ]( http://film.wp.pl/ale-cyrk-z-ta-curus-6025280843056257g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także