Trwa ładowanie...

Polska Noc Kabaretowa w Dolinie Charlotty

Share
Polska Noc Kabaretowa w Dolinie CharlottyŹródło: AKPA
d255rq8

Jest to jedno ze sztandarowych wydarzeń, które na stałe wpisało się w kalendarium eventów Doliny Charlotty. Każdego roku podczas widowiska gromadzi się kilka tysięcy osób, nie tylko z regionu Pomorza, ale również z całej Polski. Impreza odbywa się w leśnym amfiteatrze w Dolinie Charlotty, który jest w stanie pomieścić 10-tysięczną widownię. Posiada on pełne zaplecze, umożliwiające wygodną i bezproblemową obsługę wydarzeń kulturalnych, odbywających się w sezonie letnim. Podczas imprez, przy amfiteatrze funkcjonuje letni bar grillowy.

W tym roku zgromadzoną publiczność rozbawiać będą: wieczni kpiarze z panem Mariolką na czele, czyli Kabaret Paranienormalni, wcielający się w niezliczone scenki Kabaret Moralnego Niepokoju, najbardziej rozpoznawalny polski mim Ireneusz Krosny, słynący z niepowtarzalnej interakcji z publicznością Kabaret Skeczów Męczących oraz poruszający w charakterystyczny sposób tematy obyczajowe Kabaret Nowaki.

Bilety do nabycia na: biletyna.pl, biletynakabarety.pl, kabaretowebilety.pl Ceny: bilet normalny 60zł, bilet grupowy (od 20 osób) 50zł

d255rq8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d255rq8