Trwa ładowanie...

Polska Kabaretem Stoi – najpopularniejsze i najciekawsze festiwale kabaretowe Lata 2018

Podpowiadamy dokąd pojechać, aby dać rozbawić się do łez. Wiemy, kiedy i gdzie wystąpią najlepsze polskie kabarety.

Polska Kabaretem Stoi – najpopularniejsze i najciekawsze festiwale kabaretowe Lata 2018Źródło: Materiał prasowy
d4i6eih
d4i6eih

Ona i on czyli romantyczny kabareton w Dolinie Charlotty - 16.06.2018 r.
Nowa formuła, nowe treści, nowy styl kabaretonu organizowanego każdego roku w Dolinie Charlotty. Na scenie wystąpią utytułowane grupy kabaretowe z całej Polski. Swoje komiczne umiejętności zaprezentują: twórcy takich przebojów jak "Chiński fast food” czy "Tofik” – Kabaret Ani MruMru, Kabaret Smile z nowym programem "To się nadaje do kabaretu!”, Marcin Daniec- jeden z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu, zdobywcy Złotej Kasety na festiwalu "Ryjek” w 2017 r.– Kabaret Zachodni, świetni aktorzy, a także błyskotliwe teksty, niebanalne pomysły, niezwykła energia i mnóstwo improwizacji – Kabaret Chyba, czwórka scenicznych indywidualności – Kabaret Jurki. Całość poprowadzi Mikołaj Cieślak (Kabaret Moralnego Niepokoju) i Robert Motyka (Kabaret Paranienormalni).

ONS.pl
Źródło: ONS.pl, fot: Daniel Wysocki

Bilety dostępne na: eventim.pl, kupbilecik.pl i biletyna.pl

"Wielka zabawa TV Puls” w Dolinie Charlotty - 29.06.2018 r.

"Wielka zabawa TV Puls" to impreza z udziałem takich gwiazd jak: Sławomir, Cleo, Weekend, Kabaret pod Wyrwigroszem, Kabaret Rak i wielu, wielu innych, które wystąpią w amfiteatrze w Dolinie Charlotty na Wybrzeżu Bałtyckim. Emisja tylko w TV Puls. Widzowie zgromadzeni zarówno w amfiteatrze jak i przed telewizorami, będą się bawić w rytm najlepszych polskich przebojów i najzabawniejszych skeczy. O doskonały humor zadbają również: Kabaret Rak, Joanna Bartel, Kabaret z Konopi, Teatr Cygański Patrycji Runo, Paweł Gołębski i Antoni Gorgoń Grucha. Będzie wesoło, muzycznie i rozrywkowo.

ONS.pl
Źródło: ONS.pl

Bilety dostępne na: eventim.pl i biletyna.pl

d4i6eih

XXIV Festiwal Kabaretu w Koszalinie - 28.07.2018 r.

Motyw przewodni festiwalu to "Ambasada humoru". Udział potwierdzili Kabaret Młodych Panów, Smile, Jurki, Rak, Koń Polski, Sławomir oraz nowe formacje - Polefka, Para nr 2, Szymon Łątkowski i inni. W związku z remontem amfiteatru w Koszalinie tegoroczny festiwal przeniesie się do hali sportowej. Bezpośrednią transmisję przeprowadzi Telewizja Polsat. Sprzedaż biletów ruszyła już w kwietniu.

Polska Noc Kabaretowa 2018 - od 1.06.2018 r.

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko rozrywkowe, które od lat w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Ponownie zaskoczy Was składem artystów, którzy zasilą w tym roku szeregi niezwykłej Ekipy PNK i zupełnie nowym programem złożonym z premierowych skeczy, które rozbawią was do łez.
Niemal 4 godziny nieprzewidywalnych zwrotów akcji, zaskakujących puent i wspólnego świętowania wraz z czołówką polskiego kabaretu .

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Autorem scenariusza Zabawy Stulecia jest Robert Górski. Siódmą już edycję Polskiej Nocy Kabaretowej poprowadzi po raz pierwszy Kabaret Moralnego Niepokoju. W Polskiej Nocy Kabaretowej 2018 wystąpią również: Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących oraz niezrównany Igor Kwiatkowski. Występy rozpoczną się 1.06 w Koszalinie. Następny będzie Białystok, Płock i Radom. Pełen program dostępny na oficjalnej stronie Polskiej Nocy Kabaretowej.

d4i6eih

20.Mazurska Noc Kabaretowa - 7.07.2018 r.

Najlepsi z najlepszych wystąpią na tegorocznej Mazurskiej Nocy Kabaretowej. Prawdziwa klasyka w wykonaniu Kabaretu Moralnego Niepokoju i Ani Mru-Mru, wyjątkowe osobowości: Kabaret pod Wyrwigroszem, Paranienoralnych oraz Jerzego Kryszaka w innym niż na co dzień wydaniu. Dodajcie do tego Artura Andrusa i Grupę MoCarta w szczytowej formie oraz znakomitych prowadzących: Marcina Wójcika (Ani Mru-Mru) i Roberta Górskiego (Kabaret Moralnego Niepokoju).

ONS.pl
Źródło: ONS.pl

Wisienką na torcie będą laureaci tegorocznej PAKI, a o oprawę muzyczną zadba Marcin Partyka i The Jobers. Nie zabraknie również piosenek, które rozbawiały krakowską publiczność w trakcie 33.PAKI w wykonaniu Sekcji Muzycznej Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn. Miejsce wydarzenia: Amfiteatr nad jeziorem Czos w Mrągowie.

d4i6eih
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4i6eih