Trwa ładowanie...

Polska dziennikarka nie żyje. Agnieszka Kluk-Kochańska zmarła w wieku 52-lat

Agnieszka Kluk-Kochańska nie żyje. Znana w środowisku polonijnym aktorka, projektantka oraz dziennikarka i prezenterka telewizyjna, zmarła 19 grudnia w szpitalu w Denville w New Jersey. Miała 52 lata.

Polska dziennikarka nie żyje. Agnieszka Kluk-Kochańska zmarła w wieku 52-latŹródło: Youtube.com
d3kgftn
d3kgftn

Kluk-Kochańska była korespondentką TV Polonia, pojawiła się również w kilku telewizyjnych filmach dokumentalnych. Polonia zna Agnieszkę Kluk-Kochański z takich programów jak Kalejdoskop Polonijny, produkowany w Filadelfii. Potem przez kilka lat była korespondentką TV Polonia, dla której przygotowywała wiadomości i reportaże z życia Polonii Amerykańskiej.

W Polsce ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi. W USA rozwijała swój talent aktorski w teatrze polonijnym, wystawiającym przedstawienia w Metropolii Nowojorskiej. Potem realizowała się zawodowo jako dziennikarka.

"Była perfekcjonistką. Zawsze dbała o to, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik i idealnie dopracowane, nie ważne ile to zajmowało wysiłku i czasu" – wspomina ją w dziennik.com, operator kamery i przyjaciel, z którym współpracowała przez kilka lat. Sama wyreżyserowała również kilka filmów dokumentalnych.

Uroczystości pogrzebowe odbyły się w sobotę w stanie New Jersey w USA.

d3kgftn

Obejrzyjcie jeden ze zrealizowanych przez nią materiałów dla telewizji polonijnej:

d3kgftn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kgftn