Trwa ładowanie...

Polsat zakpił z TVP w sylwestra. Mieli swojego "Zenka"

Zenek Martyniuk nie wystąpił na sylwestrze w Chorzowie, ale publiczność i tak usłyszała jego piosenkę. W wykonaniu zespołu Piersi.

Polsat zakpił z TVP w sylwestra. Mieli swojego "Zenka"Źródło: AKPA
d1ym3wu
d1ym3wu

Telewizja Polsat pozazdrościła TVP występu Zenka Martyniuka w sylwestra. Choć nie mogli mieć króla disco polo na swojej scenie w Chorzowie, nie zrezygnowali z jego repertuaru. Piosenka "Przez twe oczy zielone" w wykonaniu zespołu Piersi rozbrzmiewała na Polsacie dokładnie w tym samym momencie, w którym Zenek Martyniuk stał na scenie w Zakopanem.

Zenek Martyniuk od kilku już dobrych lat występuje na sylwestrze w Zakopanem organizowanym przez TVP. Choć ofert pewnie nie brakuje, artysta ani myśli spędzać sylwestra gdzie indziej. Niektórym gwiazdom, jak Sławomirowi czy Roksanie Węgiel, zdarza się występować na dwóch scenach podczas jednego sylwestrowego wieczoru. Ale to nie w stylu Zenka. Ten woli wyjść kilka razy na tę samą scenę.

Dlatego zespól Piersi, który występował na scenie w Chorzowie, postanowił wykonać jeden z najbardziej popularnych przebojów Martyniuka. Co ciekawe, "Przez twe oczy zielone" zostało napisane przez Marzannę Zrajkowską z zespołu "Kolor".

Choć wykonanie zespołu Piersi dalekie było od tego, które znamy z występów Martyniuka, chorzowska publiczność i tak dobrze się przy nim bawiła.

d1ym3wu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ym3wu