Trwa ładowanie...

Polsat odwołuje swój największy festiwal. Zapadła decyzja

Polsat SuperHit Festiwal nie odbędzie się w 2020 r. Stacja wydała oświadczenie w tej sprawie.

Polsat odwołuje swój największy festiwal. Zapadła decyzjaŹródło: ONS.pl
d3m9kps
d3m9kps

Stacja Polsat wystosowała oświadczenie, w którym poinformowała, że w tym roku nie odbędzie się znany festiwal muzyczny - SuperHit Festiwal. Impreza miała się odbywać w dniach 22-24 maja. Niestety, w związku z pandemią koronawirusa organizacja tak dużej imprezy nie będzie możliwa.

- Obecna sytuacja uniemożliwia właściwe przygotowanie, a następnie realizację Festiwalu w sposób gwarantujący 100 proc. bezpieczeństwo widzów i ekipy produkującej wydarzenie. Polsat SuperHit Festiwal to święto muzyki i miejsce, w którym corocznie w Operze Leśnej bawi się kilkanaście tysięcy osób. Kierując się odpowiedzialnością i rozsądkiem, podjęliśmy trudną zarówno dla nas, jak i artystów decyzję o odwołaniu tegorocznej edycji Festiwalu - czytamy w oświadczeniu przesłanym do redakcji wirtualnemedia.pl.

ZOBACZ: Zaangażowany Baron wykonuje polecenia paparazzi

Nadawca zapewnia jednak, że w przyszłym roku widzowie będą mogli bawić się w Operze Leśnej.

d3m9kps

- Obiecujemy jednak, że Polsat SuperHit Festiwal powróci do Opery Leśnej i do domów milionów telewidzów w przyszłym - i w co wierzymy lepszym - 2021 r.

Przeczytaj: Polsat SuperHit Festiwal - Rozświetlona Agnieszka Hyży w cekinowej, tęczowej kreacji. Prezenterka poczuła już lato

Tegoroczna edycja, podobnie jak poprzednie, miała odbywać się w sopockiej Operze Leśnej. Przez pierwsze dwa dni widzowie i publiczność mieli bawić się w rytmie polskich przebojów. Trzeciego dnia na scenie miały pojawić się kabarety.

W styczniu ruszyła sprzedaż biletów na imprezę. Ceny wahały się od 95-800 zł.

d3m9kps
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3m9kps