Trwa ładowanie...
d3j8o3e

Polsat odpowiada na decyzje konkurencji. Krzysztof Ibisz wraca z kultowym programem

"Jak Oni Śpiewają?", "Bar"", "Awantura o kasę", a może "Czar par"? Jedna z kultowych produkcji Polsatu wraca na antenę. Jej prowadzącym został Krzysztof Ibisz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Krzysztof Ibisz
Krzysztof Ibisz (ONS.pl)
d3j8o3e

Krzysztof Ibisz to weteran polskiej telewizji i gospodarz wielu programów rozrywkowych - po prostu człowiek orkiestra. Jak nikt inny potrafi doskonale wcielić się w rolę swatki, doprowadzić uczestników do łez i rozpaczy, poprowadzić muzyczne zmagania gwiazd i rozdysponować miliony złotych. A to wszystko przed kamerami i na oczach tłumu widzów. Od lat cieszy się niesłabnącą popularnością i nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Choć w przyszłym sezonie nie zobaczymy kolejnej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", Ibisz nie zniknie z ekranów.

Jak podaje "Super Express", prezenter powróci na antenę jako prowadzący jednego z kultowych programów Polsatu. Choć na razie wszystkie szczegóły owiane są ogromną tajemnicą (zarówno Ibisz, jak i stacja milczą w tej sprawie), wiemy, że show pojawi się w jesiennej ramówce. Czyżby Polsat szykował mocną odpowiedź na reaktywowane produkcje konkurencji?

Zobacz także: Krzysztof Ibisz o początkach w telewizji. "Wtedy było dużo trudniej"

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3j8o3e

Podziel się opinią

Share
d3j8o3e
d3j8o3e