Trwa ładowanie...

Polsat niespodziewanie przerwał film, aby nadać orędzie premiera. "Jak w stanie wojennym"

Widzowie nie kryją rozgoryczenia. W trakcie emisji filmu "Diabeł ubiera się u Prady" zamiast Meryl Streep na ekranie pojawił się premier Morawiecki ze swoim orędziem. Sytuacja przypomina internautom stan wojenny.

Share
Polsat niespodziewanie przerwał film, aby nadać orędzie premiera. "Jak w stanie wojennym"Źródło: Materiały prasowe, fot: cyfrowy polsat
d3dnj65

Gdyby taka sytuacja zdarzyła się w Telewizji Polskiej, publiczność pewnie nie byłaby specjalnie zdziwiona. W końcu Jacek Kurski i Mateusz Morawiecki to partyjni koledzy. Jednak sprawa wydarzyła się w stacji komercyjnej.

O 20:05 w czwartek Polsat emitował film "Diabeł ubiera się u Prady". Po godzinie niespodziewanie komedię z Meryl Streep i Anne Hathaway zastąpiło orędzie Prezesa Rady Ministrów. Niezapowiedziane pojawienie się Mateusza Morawieckiego na ekranach telewizorów mocno zdziwiło i rozczarowało widzów.

Komentujący sprawę internauci zaczęli przyrównywać incydent do przerywania telewizyjnych transmisji przez przemówienie generała Jaruzelskiego. Słusznie?

East News
Źródło: East News
d3dnj65
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3dnj65
d3dnj65