Trwa ładowanie...

Polsat bezkonkurencyjny w Wigilię i święta Bożego Narodzenia. Wiemy, ile osób obejrzało "Kevina"

Tegoroczne święta Bożego Narodzenia zdecydowanie należały do Polsatu. Stacja zdeklasowała konkurencję. Sprawdźcie, które pozycje przyciągnęły przed ekrany telewizorów najwięcej widzów.

Polsat bezkonkurencyjny w Wigilię i święta Bożego Narodzenia. Wiemy, ile osób obejrzało "Kevina"Źródło: Materiały prasowe
d4vo68t
d4vo68t

Niemal 3 mln widzów zasiadły do wigilijnej kolacji przy dźwiękach najpiękniejszych polskich kolęd w wykonaniu plejady artystów m.in. Beaty Kozidrak, Grzegorza Markowskiego, Krzysztofa Krawczyka, Anny Wyszkoni, Natalii Szroeder, Urszuli, Margaret oraz Grzegorza Hyżego. Świąteczny koncert o godz. 17.00 zapewnił stacji udziały na poziomie niemal 30 proc. wśród wszystkich oglądających oraz 31,2 proc. w grupie komercyjnej.

"Kevin sam w Nowym Jorku" to pozycja, bez której widzowie nie wyobrażają sobie Gwiazdki. Przygody niesfornego chłopca były najlepiej oglądaną pozycją w czasie świąt Bożego Narodzenia i przyciągnęły w wigilijny wieczór przed telewizory ponad 4,4 mln widzów. W czasie jego emisji Polsat był najchętniej oglądaną stacją.

W trakcie trzech świątecznych dni stacja rozłożyła konkurencję na łopatki i zanotowała średnio 13,3 proc. udziału w grupie komercyjnej i 11,1 proc. w grupie 4+, co oznacza, że widzowie najchętniej spędzali Wigilię oraz Święta Bożego Narodzenia właśnie, oglądając propozycje Polsatu. Wszystko więc wskazuje na to, że za rok widzowie znów obejrzą Kevina i jego perypetie. Nikt bowiem nie zrezygnuje z pozycji, która co roku przynosi telewizji ogromne zyski. Też oglądaliście?

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Zobacz też: Świąteczne upodobania Polaków. Będziecie zaskoczeni!

d4vo68t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4vo68t