Trwa ładowanie...
d1xj2qr

Polsat bezkonkurencyjny w Wigilię i święta Bożego Narodzenia. Wiemy, ile osób obejrzało "Kevina"

Tegoroczne święta Bożego Narodzenia zdecydowanie należały do Polsatu. Stacja zdeklasowała konkurencję. Sprawdźcie, które pozycje przyciągnęły przed ekrany telewizorów najwięcej widzów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Kevin sam w Nowym Jorku" pokonał rywali
"Kevin sam w Nowym Jorku" pokonał rywali (Materiały prasowe)
d1xj2qr

Niemal 3 mln widzów zasiadły do wigilijnej kolacji przy dźwiękach najpiękniejszych polskich kolęd w wykonaniu plejady artystów m.in. Beaty Kozidrak, Grzegorza Markowskiego, Krzysztofa Krawczyka, Anny Wyszkoni, Natalii Szroeder, Urszuli, Margaret oraz Grzegorza Hyżego. Świąteczny koncert o godz. 17.00 zapewnił stacji udziały na poziomie niemal 30 proc. wśród wszystkich oglądających oraz 31,2 proc. w grupie komercyjnej.

"Kevin sam w Nowym Jorku" to pozycja, bez której widzowie nie wyobrażają sobie Gwiazdki. Przygody niesfornego chłopca były najlepiej oglądaną pozycją w czasie świąt Bożego Narodzenia i przyciągnęły w wigilijny wieczór przed telewizory ponad 4,4 mln widzów. W czasie jego emisji Polsat był najchętniej oglądaną stacją.

W trakcie trzech świątecznych dni stacja rozłożyła konkurencję na łopatki i zanotowała średnio 13,3 proc. udziału w grupie komercyjnej i 11,1 proc. w grupie 4+, co oznacza, że widzowie najchętniej spędzali Wigilię oraz Święta Bożego Narodzenia właśnie, oglądając propozycje Polsatu. Wszystko więc wskazuje na to, że za rok widzowie znów obejrzą Kevina i jego perypetie. Nikt bowiem nie zrezygnuje z pozycji, która co roku przynosi telewizji ogromne zyski. Też oglądaliście?

d1xj2qr
Materiały prasowe
Materiały prasowe

Zobacz też: Świąteczne upodobania Polaków. Będziecie zaskoczeni!

d1xj2qr

Podziel się opinią

Share

d1xj2qr

d1xj2qr