Trwa ładowanie...
d32y9wt

Półfinał "The Voice Senior". To będzie wyjątkowy odcinek

Półfinał "The Voice Senior" już w sobotę, 21 grudnia. To będzie wyjątkowy odcinek i goście specjalni. Poznajcie szczegóły.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jurorzy "The Voice Senior" wybiorą finalistów
Jurorzy "The Voice Senior" wybiorą finalistów (tvp)
d32y9wt

W przedświąteczną sobotę widzowie będą mogli zobaczyć półfinałowe zmagania uczestników pierwszej polskiej edycji "The Voice Senior". Będzie świątecznie i nastrojowo. Na scenie nie zabraknie też muzycznych gości.

Z okazji zbliżającego się Bożego Narodzenia producenci zadbali o świąteczny klimat półfinału. Uczestnicy, po czterech z każdej drużyny, wykonają na scenie utwory związane z zimą i świętami. Nie zabraknie również kolęd. Usłyszmy m.in.: przebój Chrisa Rea "Driving Home for Christmas", "Na Całej Połaci Śnieg” z repertuaru Kaliny Jędrusik, "White Christmas" Binga Crosby’ego, Dzień Jeden w Roku” Czerwonych Gitar oraz "Gdy Śliczna Panna" i "Lulajże Jezuniu".

Zobaczcie zwiastun półfinałowego odcinka:

Oprócz seniorów na scenie pojawią się również Cleo, Dawid Kwiatkowski, Tomson i Baron - trenerzy trzeciej edycji "The Voice Kids", która startuje już 1 stycznia 2020 roku. Towarzyszyć im będą prowadzący show - Ida Nowakowska, Antek Scardina, Jan Dąbrowski oraz uzdolnieni uczestnicy poprzednich i nadchodzącej edycji muzycznego show dla najmłodszych.

d32y9wt

Przypomnijmy, że o miejsce w wielkim finale pierwszej polskiej edycji „The Voice Senior”, walczyć będą: Kazimierz Kiljan, Mieczysław Gajos, Hanna Michalik i Władysław Jarecki z drużyny Marka Piekarczyka. W półfinałowym teamie Alicji Majewskiej znaleźli się Janusz Sztyber, Jadwiga Kocik, Janusz Sobolewski oraz Eugeniusz Tiemnikow. W sobotnim odcinku z drużyny Andrzeja Piasecznego usłyszymy Mieczysława Pernacha, Bogumiłę Kucharczyk-Włodarek, Annę Federczyk i Mieczysława Kincela. Siostry Szydłowskie, Andrzej Zagdański, Waldemar Wiśniewski i James Brierley reprezentować będą drużynę Urszuli Dudziak.

Do wielkiego finału przejdzie po dwóch uczestników z każdej drużyny. Kto to będzie? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2.

d32y9wt

Podziel się opinią

Share

d32y9wt

d32y9wt