Pola Wiśniewska zmieniła look. Chwali się nową fryzurą

Pola Wiśniewska w nowej fryzurze
Pola Wiśniewska w nowej fryzurze
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

08.12.2020 10:40, aktual.: 02.03.2022 18:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pola, obecna żona Michała Wiśniewskiego, przeszła metamorfozę i zmieniła fryzurę. Skorzystała z usług Kajetana Góry, jednego z ulubionych fryzjerów rodzimych gwiazd i, co ciekawe, ulubionego fryzjera żon lidera Ich Troje.

Pola Wiśniewska, w przeciwieństwie do poprzednich żon Michała, nie ma wiele wspólnego z show-biznesem. Przynajmniej na razie. Nie jest ani tancerką, ani piosenkarką, ani nawet menadżerką, jak choćby Dominika Tajner. Jak podkreślał Wiśniewski, nie interesuje jej życie w blasku fleszy ani blichtr sławy.

Nawet w kwestii ślubu nie zdecydowali się na (jak bywało wcześniej u Wiśniewskiego) huczne wesele, a kameralną, rodzinną uroczystość. Żona piosenkarza ponadto zamiast brylować w mediach, woli się skupiać na swoich pasjach, w tym fotografii.

W ostatnim czasie pochłania ją jednak przede wszystkim życie rodzinne. Świeżo upieczeni państwo Wiśniewscy bowiem oczekują wspólnego potomka.

Żona Wiśniewskiego znajduje jednak też czas dla siebie. To, że nie udziela się w show-biznesie nie oznacza, że nie może korzystać z usług jednego z najbardziej znanych i cenionych w show-biznesie właśnie fryzjerów. To u Kajetana Góry szczególnie chętnie czeszą się m.in. Mandaryna i Dominika Tajner i w kwestii swoich fryzur pozwalają mu nie raz na szaleństwo.

Teraz w jego ręce oddała się Pola i trzeba przyznać, że efekt robi wrażenie. Subtelne fale i chłodny blond odświeżyły jej wizerunek. Jak się teraz prezentuje? Zobaczcie zdjęcia!

Obraz
© Materiały prasowe
Obraz
© Materiały prasowe
Źródło artykułu:WP Gwiazdy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (23)
Zobacz także