Trwa ładowanie...

Pokochała go jak własnego ojca. Teraz chce mu za wszystko podziękować

Czy po śmierci partnera można jeszcze znaleźć szczęście? Co trzeba zrobić, by zdobyć zaufanie rozpaczającej po stracie ojca sześciolatki? Na te i na inne pytania odpowiedź znajdziecie w ostatnim odcinku pierwszego sezonu hitowego programu Telewizji WP. A przy okazji poznacie fantastyczne pomysły na remont mieszkania.

Share
Oto bohaterowie ostatniego odcinka pierwszego sezonu "Remontu w prezencie"Oto bohaterowie ostatniego odcinka pierwszego sezonu "Remontu w prezencie"Źródło: WP
dc4awcy

Ola, 22-letnia studentka pedagogiki, mieszka nad Zalewem Zegrzyńskim i, jak sama twierdzi, jej całe życie związane jest z tym miejscem. To tu najczęściej przyjeżdża z rodzicami, by popływać łódką i wypocząć.

Kiedy miała 6 lat jej biologiczny ojciec zmarł po długiej chorobie. Jej matka przez dłuższy czas nie chciała nawiązywać nowych relacji. Pani Wioletta nie sądziła, że jeszcze kiedykolwiek będzie w stanie stworzyć nową relację. Jednak po pewnym czasie, gdy w jej życiu pojawił się Marcin Raczkowski, zakochała się i wkrótce wyszła za mąż ponownie.

Zobacz teraz za darmo: Poprzedni odcinek "Remontu w prezencie"

Ojczym Oli po wielu staraniach zdobył zaufanie pasierbicy i zaczął wychowywać ją jak własną córkę. Bohaterka najnowszego odcinka "Remontu w prezencie" przekonała się, że zawsze może na nim polegać i wszystko mu powiedzieć.

dc4awcy

Bardzo szybko, bo jeszcze przed rozpoczęciem nauki w szkole podstawowej, zaczęła zwracać się do niego per "tato", a Marcin odwdzięczył się jej prawdziwie rodzicielską miłością. I właśnie za to Ola chciałaby jemu oraz swojej mamie bardzo podziękować. A jako że już wkrótce będzie się wyprowadzać, postanowiła na pamiątkę sprezentować swoim rodzicom remont.

I chociaż dom państwa Raczkowskich w momencie wejścia do niego Klaudii Halejcio i Marcina Grzelewskiego znajduje się już w remoncie, prowadzący zdecydowali się pomóc w jego dokończeniu. Oczywiście wszystko pod nieobecność gospodarzy, którzy wraz z córką wybiorą się na tygodniowy urlop w góry ufundowany przez sponsora programu.

Remont w prezencie
W oczekiwaniu na reakcję gospodarzy

Urlopowicze nie wiedzą jednak, które z pomieszczeń domu nabierze całkiem nowego kształtu. Tym razem prowadzący decydują się na pomieszczenie, do którego bardzo rzadko przywiązuje się uwagę. Jak zareagują na to właściciele? Przekonacie się już w sobotę o 20:00 tylko w Telewizji WP.

Oglądaj Telewizję WP w ramach telewizji naziemnej oraz u takich operatorów, jak: Cyfrowy Polsat (kanał 104), Platforma Canal+ (kanał 73), UPC (kanał 158/116), Vectra (kanał 114), Inea (kanał 28), Toya (kanał 25), Netia (kanał 30) i wielu innych sieci kablowych oraz w internecie na stronie pilot.wp.pl. Więcej informacji znajdziesz na telewizja.wp.pl oraz remontwprezencie.wp.pl.

dc4awcy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dc4awcy
dc4awcy