Pokazali fragment nowego odcinka "Rolnik szuka żony". Internauci niezadowoleni: "To już było"

Pokazali fragment nowego odcinka "Rolnik szuka żony". Internauci niezadowoleni: "To już było"
Źródło zdjęć: © Facebook.com

19.10.2018 10:47, aktual.: 19.10.2018 12:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Odkąd dwa razy zrezygnowano z emisji "Rolnika", fani w komentarzach ciągle wypominają te decyzje. Tymczasem na Facebooku pojawił się nowy fragment odcinka, a internauci są wyraźnie niezadowoleni.

Program TVP od lat przyciąga przed telewizory miliony widzów. Niedzielne wieczory upływają pod hasłem "Rolnika". Panowie szukają idealnej kandydatki na żonę i program ma im w tym pomóc. Jak pokazują poprzednie edycje, marzenia się spełniają.

Na Facebooku programu pojawił się fragment odcinka, w którym Grzegorz skoro świt, wita swoje kandydatki - Przy pobudce widziałem je w trochę w innej sytuacji. Było na czym oko zawiesić - mówi w zapowiedzi Grzegorz, po czym dodał w swoim stylu: - Ładne są.

"Pierwsze poranki za nami. Kto najlepiej zaaklimatyzował się na wsi, Dowiemy się już w niedzielę o 21:35 (czyli trochę później niż zwykle)" - napisali pod opublikowanym nagraniem. Późniejsza godzina emisji spowodowana jest wieczorem wyborczym.

Można było pomyśleć, że fani "Rolnik szuka żony" będą zachwyceni. Jednak w komentarzach nie brakowało kąśliwych komentarzy. "A nie ma czasami jakiegoś meczu w niedzielę, bo coś mi się wydaje, że znowu przełożą" - czytamy w komentarzach.

"Ta.... teraz nie dosyć, że co dwa tygodnie, to po 2 razy to samo.", "To już było..." - komentowali internauci. I rzeczywiście, podobne poranne sceny były już emitowane, chociażby w domu u Krzysztofa. Produkcja TVP wyraźnie podpadła fanom "Rolnik szuka żony".

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)
Zobacz także