Trwa ładowanie...
dax6e3a

Pokazała zdjęcie z planu. Za bardzo zadbana jak na chłopkę?

Trudno jest dogodzić fanom. Przekonała się o tym Julia Wieniawa, gdy wstawiła do sieci zdjęcie z planu "Chłopów". Wygląd aktorki bez makijażu niektórzy wciąż uznali za zbyt perfekcyjny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Wieniawa nawet bez makijażu jest zbyt idealna
Julia Wieniawa nawet bez makijażu jest zbyt idealna (ONS)
dax6e3a

Na początku stycznia tego roku ruszyły zdjęcia do ekranizacji słynnej powieści Władysława Reymonta "Chłopi". Reżyserią zajęła się Dorota Kobiela, która do współpracy przed kamerą zaprosiła wiele młodych aktorek m.in. Kamilę Urzędowską, Helenę Morelę czy Julię Wieniawę. Ta ostatnia od czasu do czasu publikuje w swoich mediach społecznościowych zdjęcia z planu, na których pojawia się w nietypowej dla siebie roli. Zwłaszcza tych, którzy śledzą Wieniawę w "Tańcu z gwiazdami", może zaskoczyć jej charakteryzacja do roli chłopki.

21-lenia aktorka pojawia się na planie bez makijażu w strojach z tamtej epoki. Mimo to, zdaniem niektórych, wypada w tej roli mało przekonująco. Wszystko dlatego, że nawet bez make-up'u jest zbyt idealna.

Julia Wieniawa o pracy z oscarowymi twórcami na planie filmu "Chłopi": "Nie mam tam głównej roli, ale COŚ ŚPIEWAM NAWET"

Pod najnowszym zdjęciem Julii Wieniawy, na którym pozuje na polu wśród stadka owiec, jedna z internautek zwróciła uwagę na mało wiarygodny wygląd gwiazdy.

dax6e3a

"Trochę za bardzo zadbana. Powinnaś być bardziej jak na tamta epokę ucharakteryzowana. A ogólnie powodzenia" - stwierdziła.

W odpowiedzi na komentarz Wieniawa zdradziła, że na zdjęciu jest bez makijażu, a cały film ostatecznie będzie "namalowany" tak, jak zrobiono to w filmie "Twój Vincent".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dax6e3a

Podziel się opinią

Share
dax6e3a
dax6e3a