Trwa ładowanie...

Pogorszył się stan zdrowia Markowskiego. Krzysztof Cugowski komentuje

Grzegorz Markowski za pośrednictwem swojej córki przekazał, że nie jest w stanie grać koncertów. Po pierwsze dlatego, że są cały czas przesuwane. Po drugie: pogorszyło się jego zdrowie. Na wpis zareagował Krzysztof Cugowski.

Share
Grzegorz Markowski przekazał, że ma problemy ze zdrowiem i rezygnuje z koncertówGrzegorz Markowski przekazał, że ma problemy ze zdrowiem i rezygnuje z koncertówŹródło: AKPA
d13zokb

"Z ciężkim sercem chcę Was teraz przeprosić, ale nie mogę udawać, że nic się nie zmieniło i że jestem w stanie zagrać z zespołem dla Was tak jak grałem przez lata. Nie mogę zagrać koncertów, które wiem, że nie będą nawet w połowie takie jak kiedyś. Jest to dla mnie bardzo trudna decyzja" - napisał Grzegorz Markowski w liście opublikowanym na facebookowym profilu Patrycji Markowskiej. Zwrócił też uwagę, że utrzymująca się sytuacja, w której nie da się organizować prób, a tym bardziej grać koncertów w zaplanowanych terminach, psuje absolutnie wszystko.

"Przesuwamy, zmieniamy i jednocześnie, co ważne, nie gramy, nie próbujemy razem. A wierzcie bądź nie, to jest bardzo ważne. Bez tego nie da się wyjść i zaszaleć. A to z uwagi m.in. na mój stan zdrowia, który się ostatnio pogorszył" - komentował, na co odpowiedziało setki internautów. Zareagowali także Krzysztof Cugowski, Małgorzata Ostrowska i Kamil Bednarek.

Zobacz: 540 tys. zł dla menedżer Perfectu. Piotr Gliński komentuje

Cugowski napisał: "Grzegorz, trzymaj się i nie daj okolicznościom. Zawsze byłeś i będziesz sobą, a teraz przede wszystkim bądź zdrowy".

d13zokb

Bednarek: "Zdrowia i dużo Miłości Panie Grzegorzu - Mistrzu".

Małgorzata Ostrowska krótko: "Grzesinku, ZDROWIA, ZDRÓWKA I ZDRÓWEŃKA perfekcyjnie,ze wszystkich sił życzę!!!!".

Trzeba przypomnieć, że na doniesienia Grzegorza Markowskiego zareagował zespół Perfect. Wydawałoby się, że panowie się dogadują i wiedzieli o tym, co przekaże fanom Markowski. Było odwrotnie.

"Oświadczenie to jest dla nas o tyle zaskakujące, że nic w ostatnim czasie nie wskazywało na tak nagłe pogorszenie się stanu zdrowia wokalisty. Zespół Perfect zawsze stawał na wysokości zadania, zarówno na scenie jak i poza nią, i takim chciałby w waszej pamięci pozostać. Dlatego w obliczu oświadczenia Grzegorza Markowskiego, GRAMY DALEJ DLA GRZEGORZA!" – napisali pozostali muzycy.

d13zokb

Nie brakuje komentarzy, że reakcja zespołu, który zamierza mimo wszystko koncertować, to brak szacunku dla Markowskiego, ale i dla fanów Perfectu.

d13zokb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13zokb
d13zokb