Trwa ładowanie...

"Pogoda na miłość". Chad Michael Murray w wieku 15 lat otarł się o śmierć

Chad Michael Murray, aktor znany m.in. z serialu "Pogoda na miłość", mógł zginąć w wieku 15 lat. Bycie w dobrej formie fizycznej okazało się dla niego przekleństwem.

"Pogoda na miłość". Chad Michael Murray w wieku 15 lat otarł się o śmierćŹródło: Getty Images
d1mcil7
d1mcil7

Chad Michael Murray miał zaledwie 15 lat, gdy po raz pierwszy otarł się o śmierć. Okazało się, że ma niedrożność jelit. Na samym początku lekarze nie byli w stanie zdiagnozować młodego aktora...ze względu na jego imponująca formę.

- Zabrzmi to głupio, ale wierzcie mi, nie chodzi tutaj o łechtanie swojego ego. Byłem w bardzo dobrej kondycji fizycznej, miałem płaski brzuch, więc gdy nastąpiło krwawienie wewnętrzne, mój żołądek się nie rozszerzył - mówi aktor.

- Prawie zginąłem - dodaje.

d1mcil7

Sytuacja była na tyle poważna, że rodzina wezwała nawet księdza.

- Nad moim łóżkiem stał ksiądz. Pamiętam, że to był jedyny raz, gdy widziałem mojego ojca płaczącego - mówi.

Gwiazdor “Pogody na miłość” stwierdził również, że jego życie zostało ocalone, dzięki jednej z pielęgniarek. Kobieta postąpiła wbrew zaleceniom lekarzy.

- To ona uratowała mnie tej nocy. Nazywała się Sandy, nigdy jej nie zapomnę. Przynosiliśmy jej czekoladki jeszcze przez kolejne lata. Zignorowała polecenia lekarzy, zamknęła drzwi i przetoczyła mi 4 jednostki krwi. Ocaliła moje życie - twierdzi Murray.

d1mcil7

ZOBACZ TAKŻE: Ryszard Rynkowski podniósł się po kryzysie

d1mcil7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1mcil7