Trwa ładowanie...
01-07-2015 11:51

Podwójny koncert w ramach Ladies Jazz Festival

Podwójny koncert w ramach Ladies Jazz FestivalŹródło: AKPA
d13t64u
d13t64u

Ten i pozostałe koncerty w przestrzeni publicznej Gdyni odbywające się w ramach X edycji Ladies' Jazz Festival są niebiletowane i dostępne dla wszystkich. Poza przeuroczymi dziewczynami z Singin' Birds w tej formule wystąpią w gdyńskim Infoboksie także:
13 VII Kinga Pruś
15 VII Pullover
18 VII Łyczacza.

Ladies' Jazz Festival to od początku miejsce nie tylko spotkań z wielkimi światowymi gwiazdami, ale także możliwość poznania tego, co w trawie piszczy, wykonawczyń, które wg organizatorów już za chwilę wejdą do ścisłego grona poszukiwanych i oczekiwanych wykonawców na każdej scenie muzycznej. Miło jest wiedzieć, co się dzieje i co będzie się dziać tu za chwilę na polskiej scenie muzycznej. Miło też mieć własne zdanie, opowiedzieć bliższym i dalszym znajomym: "o, znam tę panią, widziałem jej koncert jak jeszcze nie była taka znana,; już wtedy byłem przekonany, że zawojuje serce niejednego melomana" - obyśmy mieli jak najwięcej takich myśli!

Ladies' Jazz Festival 2015 zaprasza od 11 do 31 lipca na wszystkie przygotowane w tym roku koncerty! Gdynia Teatr Muzyczny i przestrzeń publiczna miasta oraz Filarmonia Kaszubska w Wejherowie.

Więcej informacji na www.ladiesjazz.pl

d13t64u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13t64u