Trwa ładowanie...

Podwójny koncert w ramach Ladies Jazz Festival

Share
Podwójny koncert w ramach Ladies Jazz Festival
Źródło: AKPA
d12qkh9

Ten i pozostałe koncerty w przestrzeni publicznej Gdyni odbywające się w ramach X edycji Ladies' Jazz Festival są niebiletowane i dostępne dla wszystkich. Poza przeuroczymi dziewczynami z Singin' Birds w tej formule wystąpią w gdyńskim Infoboksie także:
13 VII Kinga Pruś
15 VII Pullover
18 VII Łyczacza.

Ladies' Jazz Festival to od początku miejsce nie tylko spotkań z wielkimi światowymi gwiazdami, ale także możliwość poznania tego, co w trawie piszczy, wykonawczyń, które wg organizatorów już za chwilę wejdą do ścisłego grona poszukiwanych i oczekiwanych wykonawców na każdej scenie muzycznej. Miło jest wiedzieć, co się dzieje i co będzie się dziać tu za chwilę na polskiej scenie muzycznej. Miło też mieć własne zdanie, opowiedzieć bliższym i dalszym znajomym: "o, znam tę panią, widziałem jej koncert jak jeszcze nie była taka znana,; już wtedy byłem przekonany, że zawojuje serce niejednego melomana" - obyśmy mieli jak najwięcej takich myśli!

Ladies' Jazz Festival 2015 zaprasza od 11 do 31 lipca na wszystkie przygotowane w tym roku koncerty! Gdynia Teatr Muzyczny i przestrzeń publiczna miasta oraz Filarmonia Kaszubska w Wejherowie.

Więcej informacji na www.ladiesjazz.pl

d12qkh9

Podziel się opinią

Share
d12qkh9
d12qkh9