Trwa ładowanie...

Pocałunek Mikołaja - bohatera 4. serii "Rolnik szuka żony" wzbudził gorące emocje wśród internautów

Widzowie programu "Rolnik szuka żony" co tydzień kibicują kandydatkom na narzeczone. Emocje już teraz sięgają zenitu. Świadczą o tym reakcje na zapowiedź pocałunku jednego z bohaterów programu - Mikołaja - z Teresą.

Pocałunek Mikołaja - bohatera 4. serii "Rolnik szuka żony" wzbudził gorące emocje wśród internautówŹródło: Facebook.com
dex16bn
dex16bn

Po tym, jak oficjalny profil programu udostępnił naszą publikację, pod postem rozpętała się burza komentarzy. Widzowie i fani programu spierają się o to, czy postawa Mikołaja, najstarszego uczestnika tej edycji, jest godna pochwały, czy wręcz przeciwnie.

Przypomnijmy, że starszy rolnik lubi przyjemności: prowadzi winnicę, więc raczy się i swoich gości pysznym trunkiem; korzysta z wolnego czasu, opala się, a nawet zażywa kąpieli w basenie. Oczywiście wszystko w towarzystwie trzech pań, które walczą o jego względy. Brzmi jak prawdziwa złota jesień życia prawda?

Są jednak opinie, że rolnik korzysta, a niewiele z siebie da i ostatecznie nie wybierze żadnej z kandydatek. Przypominamy, że teoretycznie uczestnicy szukają w programie żony, a uciechy po drodze stanowią jedynie drogę do celu.

"Ten to dopiero jest narwany... Mam wrażenie że jego to bawi taka zabawa z kobietami a koniec końców żadnej nie wybierze.", "A na koniec będzie tak samo jak w poprzednich edycjach że najstarszy uczestnik nie będzie mógł się zdecydować" - grzmią niektóre internautki.

dex16bn

Inni jednak przyznają, że Mikołaj im imponuje: " A co?Jak ktoś jest w dojrzałym wieku to mu nie wolno? Bardzo dobrze,niech się bawią :-) Kibicuję całej czwórce", "Weselej jest u tej czwórki niż u młodych".

Czy starszy rolnik rzeczywiście będzie miał kłopot, gdy przyjdzie czas wyboru? Jak myślicie?

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Kadr z programu "Rolnik szuka żony 4" (Facebook.com)

dex16bn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dex16bn