Trwa ładowanie...
d2snxwh

Po zaręczynach Joanna Opozda od razu pokazała, kto tu rządzi. "Wzięła Kamila pod pantofel"

Po kilku miesiącach znajomości Kamil Kuroczko oświadczył się ukochanej Joannie. Opozda postanowiła nie tracić czas i od razu zaznaczyła, kto rządzi w związku. Jakie są tego efekty?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Po zaręczynach Joanna Opozda od razu pokazała, kto tu rządzi. "Wzięła Kamila pod pantofel"
(AKPA)
d2snxwh

Joanna Opozda i Kamil Kuroczko poznali się na parkiecie "Tańca z gwiazdami". I choć w tańcu wydawali się idealnie dopasowani, nie od razu narodziło się między nimi uczucie. Pozornie byli zupełnie różni - ona przebojowa i rozchichotana, on spokojny i milczący. A jednak! Okazało się, że przeciwieństwa się przyciągają i tuż po zakończeniu programu między tym dwojgiem wybuchło gorące uczucie.

Dziś są nierozłączni. Mało tego, jak podaje "Fakt", para nie zamierza czekać z zalegalizowaniem swojego związku. Po zaledwie kilku miesiącach znajomości Kuroczko oświadczył się ukochanej. Niestety, wraz z przyjęciem pierścionka zaręczynowego na jaw wyszedł trudny charakter aktorki. Według tabloidu, Opozda od razu postanowiła poskromić narzeczonego i pokazać mu, kto rządzi w związku.

- Wzięła Kamila pod pantofel i każe mu dostosowywać wszystkie plany do jej grafika. Asia ma fioła na punkcie swojej suczki Marilyn i wpada w histerię, gdy pupil musi zostać w domu sam. Kiedy Asia jedzie na plan "Pierwszej miłości" albo na próby do teatru, jej szpica miniaturowego musi niańczyć Kamil. Traktują to zwierzątko jak małe dziecko. Ostatnio Aśka ma więcej pracy, bo kilka dni temu wystartowała sztuka w teatrze Kamienica z jej udziałem, więc częściej nie ma jej w domu. Kamil ma więc sporo roboty - podsumował na łamach "Faktu" znajomy pary.

d2snxwh

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

   Instagram.com
(Instagram.com)

Zobacz także: Joanna Opozda rozbierze się dla "Playboya"?

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d2snxwh

Podziel się opinią

Share
d2snxwh
d2snxwh