Trwa ładowanie...
ycipk-3yq41x

Po wpadce z hat-trickiem TVN24 miał zawiesić dziennikarkę. Stacja dementuje

W sobotę popołudniu dziennikarka stacji TVN24 Olga Orzechowska błędnie objaśniła widzom pojęcie hat-tricka. Pojawiły się informacje, jakoby została zawieszona. Stacja zdementowała te doniesienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wpadkę na wizji od razu wyśmiali widzowie
Wpadkę na wizji od razu wyśmiali widzowie (Youtube.com)
ycipk-3yq41x

Serwis wirtualnemedia.pl podał (po zdementowaniu tej informacji wpis został usunięty), jakoby dziennikarka została zdjęta z grafiku po wpadce z objaśnieniem hat-tricka.

Chodzi o piątkowy mecz Portugalia-Hiszpania, w którym Ronaldo strzelił trzy gole (czyli zdobył hat-tricka) jako najstarszy zawodnik w historii mundialu. "Prowadząca program w TVN24 dziennikarka natomiast wytłumaczyła widzom, że dwa z goli Ronaldo to tzw. hat-tricki, a Portugalczyk jako najstarszy zawodnik na mundialu wykonał takie zagranie" - czytamy na Wirtualnychmediach.

ycipk-3yq41x

Widzowie od razu wychwycili wpadkę prowadzącej, na Twitterze nie brakło z niej kpin. Jednak podkreślano, że winę za tę pomyłkę ponosi zespół osób pracujących nad wydaniem serwisu informacyjnego.

AKTUALIZACJA

TVN24 zdementował informację, jakoby dziennikarka Olga Orzechowska, jak i wydawca programu Adam Michalski zostali zawieszeni.

ycipk-3yq41x

Stanowisko stacji potwierdziła nam również Joanna Górska, dyrektor Działu PR Grupy TVN.

- Informacje są nieprawdziwe - powiedziała.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3yq41x

ycipk-3yq41x
ycipk-3yq41x