Trwa ładowanie...

Po sukcesie show Magdy Gessler w TVN będzie "Masterchef"!

Share
Po sukcesie show Magdy Gessler w TVN będzie "Masterchef"!Źródło: AKPA
d275ciq

Na fali popularności kulinarnych reality-show jak „Kuchenne rewolucje” i „Ugotowani”, TVN wprowadza na antenę trzeci taki format. Jesienią stacja pokaże program „Masterchef”, w którym walczyć ze sobą będą kucharze-amatorzy. Castingi ruszają w drugiej połowie czerwca.

W programie może wziąć udział każdy, kogo pasją jest gotowanie, ale nigdy nie pracował jako kucharz lub pomocnik kucharza w lokalu gastronomicznym. Wybrani przez jurorów uczestnicy przez kilka tygodni rywalizować będą ze sobą w różnych, kulinarnych zadaniach, stopniowo odpadając z rywalizacji. O tym, kto opuści program po kolejnym odcinku, decydować będzie prowadzący oraz dwójka jurorów (nie zostali jeszcze wybrani). Najlepszy uczestnik wygra pieniądze.

TVN zakup licencji na format sfinalizował kilka dni temu i właśnie ruszyły poszukiwania uczestników do niego. Aby zgłosić się do programu, należy wypełnić zamieszczony na tvn.pl formularz zgłoszeniowy i wysłać go na adres masterchef@tvn.pl. Uczestnicy rejestracji internetowej zaproszeni zostaną na precastingi, podczas których będą musieli zaprezentować przygotowane wcześniej danie. Przesłuchania odbędą się: 22 czerwca w Krakowie, 24 czerwca w Katowicach, 26 czerwca we Wrocławiu, 29 czerwca w Gdyni i 1 lipca w Warszawie.

Program „Masterchef” powstał w Wielkiej Brytanii i doczekał się już edycji w ponad 30 krajach świata. W Stanach Zjednoczonych jego gospodarzem jest słynny Gordon Ramsey. TVN reality-show będzie produkować samodzielnie. Jego producentką została Ewa Leja, która dotąd odpowiadała za takie formaty jak „Top model”, „You Can Dance” czy „Agent”.

d275ciq

Kulinarne reality-shows od kilku sezonów cieszą się dużą popularnością w TVN. Wiosną br. stacja pokazywała piąty sezon programu Magdy Gessler „Kuchenne rewolucje”, który był zdecydowanym liderem rynku w czasie swojej emisji. Jesienią ub.r. nadawano z kolei drugi sezon „Ugotowanych”, który zanotował duży wzrost oglądalności względem pierwszej serii. Oba programy także powrócą na antenę stacji jesienią.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

[

]( http://www.wirtualnemedia.pl )

d275ciq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d275ciq
d275ciq