Po śmierci "Napoleona" widzowie krytykują program. "Zamiast mu pomóc, to płacili pieniądze, za które pił"

Po śmierci "Napoleona" widzowie krytykują program. "Zamiast mu pomóc, to płacili pieniądze, za które pił"
Źródło zdjęć: © polsat
Patrycja Ceglińska-Włodarczyk

12.01.2018 14:35, aktual.: 12.01.2018 15:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Śmierć Romana Paszkowskiego z "Chłopaki do wzięcia" zaskoczyła fanów programu. W sieci pojawiło się wiele wyrazów współczucia, ale też hejtu na twórców show.

Romasz Paszkowski, popularnie nazywany "Napoleonem", był jednym z ulubieńców widzów w programie "Chłopaki do wzięcia". Mężczyzna szukał miłości i kobiety, z którą wreszcie będzie mógł ułożyć sobie życie. W show narzekał na to, że w jego wsi "jest ośmiu kawalerów, na którego przypada zero dziewczyny". Niestety, "Napoelon" nie znalazł w programie drugiej połówki.

W czwartek w mediach pojawiła się smutna informacja, że Paszkowski zmarł w wieku 31 lat. Prawdopodobną przyczyną był rozległy zawał serca. Fani programu nie mogli uwierzyć w to, co się stało. W mediach społecznościowych "Chłopaków do wzięcia" pojawiło się mnóstwo ciepłych słów o Romanie Paszkowskim. Wiele osób wciąż nie może uwierzyć, że ich ulubiony bohater odszedł tak młodo.

- Szkoda chłopaka. Szkoda, że nie zaznał w życiu miłości. Jak dla mnie najbardziej ze wszystkich zasługiwał na miłość. Taki normalny chłopak. Bardzo smutne, że zmarł w tak młodym wieku... - napisała jedna z widzek na Facebooku.

- Biedny byl ten "Napoleon". Szkoda mi go. 31 lat to tylko rok starszy ode mnie - czytamy na fanpageu.

- Szkoda chłopaka. Szkoda, że do końca był sam. Ciężkie jest życie w samotności - wielu fanów bardzo współczuło mu tego, że nie odnalazł miłości.

- Przykro mi bardzo. Miał smutne życie. Chciał kochać i być kochanym - wtórują inni.

- Mam nadzieję, że po drugiej stronie znajdzie miłość - czytamy.

- Szkoda chłopaka, był skazany sam na siebie...

W sieci jest bardzo dużo komentarzy tego typu. Widzowie dyskutują też na temat przyczyny jego śmierci. Wspominają o jego uzależnieniu od alkoholu i problemów z używkami. Ich zdaniem to mogło przyczynić się do śmierci w tak młodym wieku.

- Od momentu, kiedy pojawił się pierwszy raz w programie, z odcinka na odcinek wyglądał coraz gorzej. Jego choroba alkoholowa bardzo sie pogłębiała. W ostatnim czasie ani razu nie był trzeźwy i niepoobijany. Myślę, że trzeba było mu pomóc, a nie płacić tę parę groszy za udział w programie, żeby miał za co dopić. Przecież to było widać, że się kończy z odcinka na odcinek - napisała jedna z fanek programu.

- Ten cały serial to jest jedna wielka pomyłka. Biorą alkoholików, niepełnosprawnych, ograniczonych umysłowo i kręcą z nich bekę. Eh brak słów do twórców... - wtóruje mu ktoś inny.

- Teraz obudziliście się by mu pomóc.

Zgadzacie się z opiniami widzów?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (104)
Zobacz także