Trwa ładowanie...
d37uwsc

Po nielubianej "Renulce" nie ma już śladu. Renata Kaczoruk zostanie gospodynią nowego programu internetowego

Udział w "Tańcu z gwiazdami" miał ocieplić jej wizerunek. Nie dość, że zyskała rzeszę fanów, to w dodatku niebawem poprowadzi program w jednym z portali internetowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Kaczoruk na dobre zadomowiła się w mediach
Kaczoruk na dobre zadomowiła się w mediach (ONS.pl)
d37uwsc

Jak dowiedział się magazyn "Flesz", Renata otrzymała propozycję z Onetu. Choć na razie nie znamy szczegółów, wiadomo, że w programie będą się pojawiać goście, którzy będą rozmawiać z Kaczoruk o tematach społecznych. Choć wszystko jest już gotowe, Kaczoruk wejdzie do studia dopiero po zakończeniu swojego udziału w tanecznym show Polsatu. Jednak patrząc na jej poczynania w "Tańcu z gwiazdami", wiele wskazuje na to, że może dojść do finału.

W kuluarach plotkuje się, że Kaczoruk zawdzięcza propozycję Kubie Wojewódzkiemu. Jednak prawda jest inna.

- Renata pracuje na własne nazwisko. Realizuje różne projekty, którymi się medialnie nie chwali. Owszem, Kuba ja wspiera, ale nic jej nie załatwiał. Umówili się też, że nie będzie komentował jej zawodowych wyborów. A propozycja z Onetu przyszła do Renaty jeszcze przed udziałem w "Tańcu z Gwiazdami" i jest wynikiem kilkumiesięcznych rozmów - powiedział w rozmowie z magazynem znajomy modelki.

d37uwsc

Z całą pewnością Kaczoruk może liczyć na cenne uwagi swojego partnera, który jest związany z mediami od ponad 30 lat. Jak myślicie, sprawdzi się w nowej roli?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d37uwsc

Podziel się opinią

Share
d37uwsc
d37uwsc