Po 45 latach dowiedział się, że ma córkę. Piękna reakcja jego rodziny

Po 45 latach dowiedział się, że ma córkę. Piękna reakcja jego rodziny
Źródło zdjęć: © Getty Images
Magdalena Drozdek

31.05.2020 15:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Phil Robertson z telewizyjnego show "Duck Dynasty" dowiedział się po wielu latach, że ma córkę. Pierwsi sprawę odkryli jego synowie. Ich postawa robi ogromne wrażenie.

"Duck Dynasty" to reality show, które w Stanach cieszy się ogromną popularnością. Historię rodziny Robertsonów śledziło w najlepszym momencie prawie 12 mln widzów. Robertsonowie prowadzą rodzinny biznes związany z polowaniem na kaczki. Prezentują się jako konserwatywni chrześcijanie, często głoszą skrajne opinie, czym wywołali w ostatnich latach mnóstwo kontrowersji. Najnowsze doniesienia nieco ocieplają ich wizerunek.

Synowie głowy rodziny, Phila Robertsona, prowadzą podcast "Unashamed". Alan i Jase wyznali, że jakiś czas temu oboje dostali listy od kobiety, która podejrzewała, że może być córką Phila. Kobietą była 45-letnia Phyliss.

- Zerknąłem na ten list, dołączona była próbka materiału DNA. Od razu pomyślałem, że to jeden z wielu listów, które dostajemy od osób, uważających, że są naszymi dalekimi krewnymi - powiedział Alan w programie.

- List był od kobiety, która badała swoje DNA pod kątem pochodzenia i były przesłanki, że rzeczywiście tata może być jej bliskim krewnym. Stwierdziłem, że może coś być na rzeczy. Spojrzałem na datę jej urodzin. To było mniej więcej wtedy, gdy tata się nawrócił. Odjąłem 9 miesięcy... - opowiadał.

Phil Robertson w latach 70. miał już żonę. Marsha Kay "Miss Kay" Robertson (na zdjęciu poniżej) poślubiła Phila w 1966 r. Miała zaledwie 15 lat. Phil w latach 70. przeżywał duży kryzys, i - jak widać - romansował.

Obraz
© Getty Images

Ale dowiedzieć się po 45 latach, że ma się córkę? Bracia Robertson podeszli do sprawy zdroworozsądkowo.

- Pomyślałem sobie, że jest gdzieś 45-letnia kobieta, która nie wie, kto jest jej ojcem i musi go szukać. Nawet jeśli nie jest nim mój ojciec, to ona ma prawo wiedzieć, że to na pewno nie on - stwierdził Alan.

Alan zapytał Phila, czy pamięta, żeby miał córkę z przygodnego romansu. O niczym nie wiedział. Za to Kay dobrze pamiętała, jak w latach 70. jej mąż upijał się codziennie do nieprzytomności i że mógł ją zdradzać.

Phil zgodził się, żeby zrobić test DNA. W 99,99 proc. jego DNA zgadzało się z tym Phyliss.

Sam Phil przyznał w podcaście, że reakcja jego żony bardzo go zdziwiła. Większość osób zareagowałaby na takie newsy niedowierzaniem i zrobiła awanturę, a Kay okazała zrozumienie i była bardzo wspierająca. Żartowała, że była przekonana, że Phil ma nieślubnego syna, ale córki się nie spodziewała.

Jase Robertson przyznał za to, że i Phyliss mogła zareagował histerią, gdy dowiedziała się, kto jest jej rodziną.

Robertsonowie budzą wiele kontrowersji. Phil "zasłynął" swego czasu z homofobicznych i rasistowskich wypowiedzi. Twierdził, że homoseksualizm jest grzechem, bestialstwem. Wybuchł ogromny skandal, w wyniku którego wielu reklamodawców wycofało się ze wspólnych projektów z rodziną. Stacja A&E, która emituje "Duck Dynasty", próbowała tłumaczyć, że Phil żyje według biblijnych przykazań, a jego poglądy nie odzwierciedlają poglądów innych członków jego rodziny i samej stacji. Całe zamieszanie Phil skomentował, broniąc wcześniejszych wypowiedzi.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (29)
Zobacz także