"Plebania": To już 11. sylwester w serialu

"Plebania": To już 11. sylwester w serialu
Źródło zdjęć: © AFP

28.10.2011 14:07, aktual.: 02.01.2017 08:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O tym jak czas szybko leci najlepiej wiedzą aktorzy grający w Plebanii.

To już 11. Sylwester w serialu, który hucznie obchodzili w restauracji Krystyny. Nie mogło zabraknąć życzeń, obietnic, wyznań, ale także szampana, zimnych ogni, confetti i głośnego odliczania minut do rozpoczęcia 2012 roku. A jak minął ostatni rok u bohaterów?

"Kasia dojrzewa, ma już swoje sprawy, problemy, tajemnice, miłości. Dla Krystyny to był ważny moment, bo musiała nauczyć się zupełnie innej relacji, partnerskiej. To był przełomowy rok dla Krystyny w byciu matki. Dla mnie osobiście bardzo ciekawy wątek do grania, najbliższy mi. Sama przechodziłam przez te etapy, rozmów, stresów, matury, miłości i wchodzenia córki w dorosłość" - powiedziała Bernadetta Machała.

Dla Osy, który przez lata przeszedł największą metamorfozę od gangstera do domatora to był rok pod znakiem zazdrości o... żonę.

"Początek roku był dla Osy bardzo dobry. Pojawiło się sporo zazdrości w związku z Joanną, co zdecydowanie ożywiło ich życie. Podejrzewałem żonę o zdradę, ponieważ pojawił się absztyfikant, który się w niej kochał. Podrzucał bieliznę i inne intymne prezenty, więc Osa miał słuszne powody do zazdrości" - przyznał Maciej Wilewski.

Michalina, która zagościła w "Plebanii" na dobre odkąd życie mieszkańców przeniosło się do Hrubielowa, to gorliwa parafianka, która zawsze głośno walczy o swoje racje. Barwna postać, narysowana grubą kreską bardzo podoba się grającej ją Grażynie Marzec.

"To był bardzo dobry rok. Michalina przejawiała zdecydowanie więcej pozytywnych cech, więc to była dla mnie osobista przyjemność, bo mogłam zrehabilitować się zarówno w oczach publiczności jak i bohaterów serialu. To kontrowersyjna postać, ale bardzo dobrze, czasem zabawnie pisana, więc granie jej to czysta przyjemność".

Agnieszka Włodarczyk pojawia się i znika w serialu od wielu lat. Za każdym razem jednak jej powrót na rodzinne podwórko przynosi mnóstwo perypetii. Tylko miłości wciąż brak!

"Wiki to wolny ptak, ale tak się składa, że prędzej czy później wraca najpierw do Tulczyna, teraz do Hrubielowa. Ostatnio pracuje jako dziennikarka w dużej telewizji w Warszawie i zajmuje się społecznymi reportażami. Mogę też zdradzić, że nareszcie pojawia się wątek miłosny. Wiki trzy lata nie miała chłopaka! Pytanie tylko czy wątek zdąży się rozwinąć?" - usłyszeliśmy od Agnieszki Włodarczyk.

Wszyscy zastanawiają się, co dalej z "Plebanią"? Czy to już koniec czy początek kolejnego sezonu. Na to pytanie nikt głośno i jednoznacznie nie próbuje dziś odpowiedzieć...

Odc. 1809, emisja 31.12.11.

Zobacz także:

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

CICHOPEK ROZSTAJE SIĘ Z HAKIELEM! TO NIE BYŁ ZWIĄZEK IDEALNY… ]( http://aleseriale.pl/gid,8820,fototemat.html )
[

SOCHA TOPLES! NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ GWIAZD ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )
[

BRODZIK WYGLĄDA FATALNIE. PO CO TO ZROBIŁA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8695,img,281416,fototemat.html )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także