Trwa ładowanie...
18-06-2012 11:58

"Plebania": Monika Jarosińska wzięła ślub

"Plebania": Monika Jarosińska wzięła ślubŹródło: newspix.pl
d2fz0es
d2fz0es

[

]( http://www.fakt.pl )
Aktorka znana m.in. z serialu *"Plebania" czy "Samo życie", Monika Jarosińska, właśnie powiedziała "tak" swemu wieloletniemu partnerowi - Robertowi Korzeniowskiemu.*

d2fz0es

Monika Jarosińska (38 l.), aktorka serialu "Plebania", wzięła ślub ze swoim wieloletnim partnerem Robertem Korzeniowskim (nie mylić ze sportowcem). Jej już mąż jest wziętym muzykiem klubowym, występującym często w Londynie czy na Ibizie pod pseudonimem DJ Root. Swój ślub planowali od mniej więcej... dwóch lat!

Zgodnie z zapowiedziami aktorki, po ślubie odbyła się elegancka kolacja w ogrodzie przy zabytkowym pałacu w podwarszawskiej Jabłonnej. Jarosińska nie jest zwolenniczką tradycyjnych polskich wesel. Całość, wraz z udziałem tylko i wyłącznie urzędnika stanu cywilnego i eleganckim przyjęciem, trwała w niedzielę tylko w ciągu dnia przez dosłownie kilka godzin...

- Wszystko było w bieli, przystrojone kwiatami, tak w amerykańskim stylu - zachwyca się nasz informator. - Przyjęcie było w formie garden party z rozstawionymi w ogrodzie stołami i szybkim bufetem.

Monika Jarosińska wybrała skromny, ale bardzo elegancki krój sukni ślubnej. Co więcej nie zabrakło też elementu niezwykle modnego w tym sezonie - baskinki. Zamiast welonu aktorka ozdobiła głowę małym kapelusikiem z woalem. Jej mąż był ubrany w szary garnitur. A co z ojcem?

d2fz0es

Niestety, na tej ważnej dla Moniki Jarosińskiej uroczystości nie było ojca aktorki... Swego czasu Monika udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiadała, że jej ojciec jest alkoholikiem i mieszka w... samochodzie. Postąpiła tak dlatego, że sam ojciec żalił się na swój los lokalnym mediom na Śląsku. Potem obiecywał poprawę, ale - jak widać - nie przyjechał na ślub swej jedynej córki... Mama Moniki, która od lat mieszka we Włoszech, była oczywiście na ślubie córki.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

window.open(this.href);return false;">TYTUŁ

d2fz0es
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fz0es