Trwa ładowanie...
db6nlir

"Plebania": Agnieszka Włodarczyk zagra w nowej wersji hitu TVP?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Plebania": Agnieszka Włodarczyk zagra w nowej wersji hitu TVP?
(AKPA)
db6nlir

Ostatnich kilka miesięcy nie było dobrych w życiu Agnieszki Włodarczyk. Aktorka przez burzliwy związek z Mikołajem Krawczykiem straciła propozycje serialowych ról, a także zyskała opinię femme fatale. W dodatku niedawno partner zostawił ją dla innej kobiety. Teraz jest szansa, że jej zła passa w końcu się odmieni.

Wszystko za sprawą planów dotyczących reaktywacji serialu "Plebania". Przypomnijmy, że Włodarczyk wcielała się tam w postać Wiktorii Potocznej, nazywanej w skrócie - Wiki. Charakterystyczną bohaterkę bardzo polubili widzowie. Jak informuje tygodnik "Na żywo" szanse, że nowa wersja tego serialu wróci na antenę są bardzo duże. Gdyby aktorka otrzymała propozycję dołączenia do jego obsady, miałaby możliwość podreperowania swojej kariery.

- Dla Agnieszki to wielka szansa na odbudowanie pozytywnego wizerunku w show - biznesie - przyznała osoba z otoczenia Włodarczyk w rozmowie z tygodnikiem.

db6nlir

Oprócz tego, stała praca to również zastrzyk gotówki. Zdaniem gazety, gdyby aktorka na faktycznie zagościła na antenie TVP przez dłuższy okres czasu, mogłaby liczyć na wynagrodzenie sięgające około 2-3 tysięcy złotych za dzień zdjęciowy. Już w ciągu kilku najbliższych miesięcy okaże się, czy uda jej się tego dokonać.

Trzymacie za nią kciuki?

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk o zmianie koloru włosów: "To powrót do natury"

db6nlir

Podziel się opinią

Share
db6nlir
db6nlir