Trwa ładowanie...

Plakat Andrzeja Pągowskiego w serialu emitowanym w HBO. "Dziękuję wszystkim, którzy mnie o tym poinformowali"

Gdy widzowie z zaciekawieniem oglądali najnowszy odcinek serialu "Killing Eve", w jednej ze scen dostrzegli coś wyjątkowego. Chodzi o plakat Andrzeja Pągowskiego.

Share
Plakat Andrzeja Pągowskiego w serialu emitowanym w HBO. "Dziękuję wszystkim, którzy mnie o tym poinformowali"
Źródło: Facebook.com, fot: Facebook
d1xs3rk

Brytyjski serial to adaptacja opowiadań "Villanelle". Ich autorem jest Luke Jennings. Hitowa produkcja telewizyjna przedstawia losy Evy Polastri, która dostała misję, by wytropić zabójczynię. Fabuła wciąga jak mało która. A ci, którzy oglądali serial wygodnie rozsiadając się na kanapie, w pewnym momencie dostrzegli polski akcent.

ZOBACZ TAKŻE: #dziejesienazywo: Pagowski o sile mediów internetowych

"Mój plakat do kultowego filmu "Pracująca dziewczyna" na ścianie w najnowszym odcinku serialu HBO (Killing Eve)" - pochwalił się Andrzej Pągowski na swoim facebookowym profilu.

"Dziękuję wszystkim, którzy mnie o tym poinformowali... Zakup był dawno" - zaspokoił ciekawość co niektórych.

d1xs3rk

"Też to wczoraj zauważyłam", "Super", "Sztos" - widnieją komentarze pod postem.

Gratulujemy, bo z pewnością to nie lada wyróżnienie. Andrzej Pągowskim jest jednym z najbardziej znanych grafików, a jego dzieła nieraz zapowiadały kultowe sztuki teatralne czy filmy. Jest autorem około 1000 (!) plakatów. Wiele z nich podziwianych jest na całym świecie. Andrzej Pągowski został nawet odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski w 2005 roku, co świadczy o tym jak wielkim i zasłużonym jest artystą.

d1xs3rk

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xs3rk
d1xs3rk