Trwa ładowanie...

Piróg modli się za Czarnka. "Miej nad nim litość"

Po ostatnich wypowiedziach Przemysława Czarnka rozgorzała gorąca dyskusja, a nawet pojawiły się głosy za tym, by doprowadzić do odwołania ministra. Ostrym komentarzem podzielił się na temat polityka Michał Piróg.

Michał Piróg pisze do Przemysława Czarnka na InstagramieMichał Piróg pisze do Przemysława Czarnka na InstagramieŹródło: AKPA, East News
d14evlb
d14evlb

Po ostatniej Paradzie Równości, która przeszła ulicami Warszawy, Przemysław Czarnek był gościem w TVP Info, gdzie skomentował wydarzenie. Polityk stwierdził, że zdjęcia z parady "to po prostu obraza ludzi inteligentnych i obraza inteligencji Polaków". - Polacy dokładnie wiedzą, kto jest normalny, a kto nie - ocenił Czarnek.

- Widzieliście państwo przed momentem zdjęcia z tej parady tzw. równości, bo to z równością nie ma nic wspólnego. Widzieliście tam osobników ubranych jakoś dziwacznie, jakiegoś mężczyznę ubranego jak kobieta. Czy to są ludzie normalni państwa zdaniem? - tak Czarnek zwrócił się do widzów TVP.

Pomijając fakt, że podczas Parady Równości nie doszło do zamieszek, czego nie można powiedzieć o ostatnim Marszu Niepodległości, gdzie doszło m.in. do podpalenia mieszkania.

Zobacz: Rozważali odsunięcie Przemysława Czarnka. Katarzyna Lubnauer komentuje

Słowa Czarnka wywołały niemałe poruszenie i wśród polityków, i wśród uczestników Parady Równości, ale też wśród gwiazd zaangażowanych czy też będących członkami społeczności LGBT+. Swoim komentarzem podzielił się w dość specyficzny sposób Michał Piróg.

d14evlb

"Módlmy się za pogubione dusze. Za braci i siostry, które zgubiły drogę. Za tych, którzy żyją w ciemności. Za tych, którzy z nienawiści i w nienawiści wystąpili przeciw bliźnim swoim. Panie mniej nad nimi litość…" - napisał, dodając zdjęcie z budynku, który kiedyś był kościołem. Piróg zaznaczył, że to miejsce po desakralizacji.

"Modlę się za Ministra @przemyslawczarnek. Btw: Jak taki ciemnogród, zacofany, tępy młot mógł zostać Ministrem edukacji??" - dodał.

W komentarzach internauci zwrócili uwagę Pirógowi, że jeśli mówi o szacunku i miłości, to nie powinien nazywać nikogo "młotem" i "ciemnogrodem". Zgodzilibyście się?

d14evlb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14evlb