Trwa ładowanie...

''Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach'' - mamy drugi polski zwiastun!

''Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach'' - mamy drugi polski zwiastun!
d2hhuf6
d2hhuf6

Prezentujemy najnowszy polski zwiastun kolejnej odsłony "Piratów z Karaibów", zatytułowanej "Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach". Ale to nie wszystko! Mamy też dla Was dwa nowe polskie plakaty prezentujące pirackich łotrów, czyli znanego z poprzednich części kapitana Barbossę i zupełnie nowego, niemniej groźnego, Czarobrodego.

Niegdyś srogi pirat i śmiertelny wróg kapitana Jacka Sparrowa, kapitan Barbossa wchodzi w niepewny sojusz ze swoim rywalem, aby wspólnie wziąć udział w wyścigu do Źródła Młodości.

Hector Barbossa, nikczemny pirat, który powrócił ze świata umarłych, wyszedł zwycięsko z niejednej opresji. Po utracie nogi i „Czarnej Perły”, Barbossa zamienił piracką czerń i srebro na wytworny niebiesko-złoty mundur Królewskiej Marynarki Wojennej. Teraz, porzuciwszy piracką banderę, pełni służbę jako kaper, dowodząc brytyjskim statkiem o nazwie „Opatrzność” i zapewnia o swej lojalności wobec króla i państwa. Ale co pcha Barbossę w kierunku Źródła Młodości oraz konfrontacji z kapitanem Sparrowem, Czarnobrodym i przeznaczeniem – waleczność czy zemsta?

d2hhuf6

Najmroczniejsza dusza i najbardziej okrutne serce pośród wszystkich piratów, jacy kiedykolwiek żyli. Czarnobrody sieje strach wśród najodważniejszych żeglarzy.

Czarnobrody to imię wypowiadane z przerażeniem przez wszystkich ludzi morza oraz tych, którzy mieli pecha natrafić na niego na suchym lądzie. Jego okręt flagowy, „Zemsta Królowej Anny”, ma załogę złożoną z żywych trupów, jest przystrojony kośćmi ofiar i strzela ogniem z dziobu, paląc wrogie statki, a od czasu do czasu unicestwiając członka załogi, który wypadł z łask. Czarnobrody para się czarną magią i posługuje się szpadą, w której osadzony jest jeden z trzech szafirów Trytona. Żyje jednak z brzemieniem przepowiedzianej śmierci. Jego jedyną nadzieją są uzdrawiające wody Źródła Młodości. Bez względu na to, ile istnień zmiażdży jego okrutna ambicja, Czarnobrody musi osiągnąć cel.

A teraz to na co wszyscy czekali - NAJNOWSZY polski ZWIASTUN "Piratów z Karaibów: Na nieznanych wodach". Zapraszamy na seans!

** [

BYŁA GENIALNYM DZIECKIEM. DZIŚ ZACHWYCA URODĄ ]( http://film.wp.pl/zlote-dziecko-hollywood-stalo-sie-kobieta-6025275677496449g )**

d2hhuf6

** [

MINĘŁO PONAD 20 LAT. ZOBACZ DZIŚ AKTORÓW Z ''I KTO TO MÓWI'' ]( http://film.wp.pl/nierzadnice-hollywood-6025275877319297g )*
*
[

NATASZA URBAŃSKA SZOKUJE STROJEM NA WIZJI! ]( http://teleshow.pl/gid,13196927,img,13196965,kat,1024837,pid,189,title,Natasza-Urbanska-szokuje-strojem,galeria.html )**

** [

CAŁA PRAWDA O MAĆKU Z "KLANU" ]( http://teleshow.wp.pl/ile-lat-ma-macius-z-klanu-6026602789311617g )**

d2hhuf6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hhuf6