Trwa ładowanie...

Piotr Woźniak-Starak znajdował się pod wpływem alkoholu. Ujawniono wyniki sekcji zwłok

Od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka minął już ponad miesiąc. Najnowsze wyniki sekcji zwłok wskazują, że w organizmie mężczyzna znajdowało się od 1,7 do 2,4 promila alkoholu.

Share
Piotr Woźniak-Starak znajdował się pod wpływem alkoholu. Ujawniono wyniki sekcji zwłok
Źródło: ONS.pl
d3tuqyd

W środę rano Prokuratura Okręgowa w Olsztynie poinformowała, że wykonano już sekcję zwłok Piotra Woźniaka-Staraka. Wynika z niej, że znany producent filmowy chwili wypadku miał od 1,7 promila do 2,4 promila alkoholu w organizmie.

Prokuratura zamieściła specjalne oświadczenie na swojej stronie internetowej.

"Prokuratura Okręgowa w Olsztynie uzyskała z Zakładu Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku sprawozdanie z oględzin zewnętrznych i sekcji zwłok mężczyzny, który w dniu 18 sierpnia 2019 r. uczestniczył w wypadku, do jakiego doszło na jeziorze Kisajno. Wynika z niego, że przyczyną zgonu była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa będąca następstwem masywnego urazu czaszkowo-mózgowego, w wyniku działania narzędzia ostrokrawędzistego. Rozmieszczenie i cechy morfologiczne ran wskazują, że najprawdopodobniej powstały one w wyniku zadziałania śruby napędowej łodzi motorowej.

d3tuqyd

Ponadto badania chemiczne krwi zmarłego wykazały obecność 1,7 promila alkoholu etylowego, zaś badania chemiczne moczu wykazały obecność 2,4 promila alkoholu etylowego" - czytamy w oświadczeniu.

Piotr Woźniak-Starak nie żyje

Piotr Wożniak-Starak utonął w nocy z 17 na 18 sierpnia, po tym, jak wypadł z łodzi na mazurskim jeziorze Kisajno. Po kilku dniach poszukiwań ciało mężczyzny zostało odnalezione 22 sierpnia.

Piotr Woźniak-Starak był znanym producentem filmowym, a w życiu prywatnym mężem prezenterki telewizyjnej Agnieszki Woźniak-Starak.

ZOBACZ TAKŻE: Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Edward Miszczak: "Trzymamy kciuki za Agnieszkę. Dostała straszne wiadomości"

d3tuqyd

Podziel się opinią

Share
d3tuqyd
d3tuqyd