Trwa ładowanie...
09-06-2016 10:58

Piotr Kraśko znów będzie pracował z Beatą Tadlą?

Piotr Kraśko znów będzie pracował z Beatą Tadlą?Źródło: ONS.pl
d4jqb20
d4jqb20

Obecnie prowadzi pasmo śniadaniowe "Dzień Dobry TVN", a także "Fakty z zagranicy" w TVN Biznes i Świat. I w tym właśnie programie, kierownictwo stacji, ze względu na jego wiedzę i doświadczenie, postanowiło zaufać mu pod względem doboru tematyki i obsady.

- Pozostawiono mu duży margines swobody i decyzyjności. Sam dobierze sobie zespół współpracowników – powiedział "Na żywo" pracownik stacji.

W kuluarach mówi się o tym, że Kraśko kompletując ekipę myśli o znajomych fachowcach w tej dziedzinie. Podobno chciałby, by pracowała z nim znowu Beata Tadla. Przypomnijmy, że dziennikarz już raz zwerbował ją do swojego zespołu. Gdy był szefem "Wiadomości", namówił Tadlę do przejścia z TVN do Telewizji Polskiej.

- W każdym fachu to dobrze, gdy pojawiają się młodzi ludzie, ale jeżeli będę chciał naprawić zegarek, to wolałbym oddać go zegarmistrzowi, który zajmuje się tym od 30 lat, a nie komuś, kto jest obiecujący, ale zajmuje się tym od roku – przytacza wypowiedź Kraśki "Na żywo".

d4jqb20

Co prawda dziennikarka wielokrotnie mówiła już, że w najbliższym czasie nie ma zamiaru wrócić do zawodu, to nie wykluczone, że dla przyjaciela zrobi wyjątek. Tym bardziej że kierownictwo TVN wydaje się popierać pomysł Kraśki. – Tadla urodziła się do newsów – stwierdził niedawno dyrektor programowy stacji, Edward Miszczak.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

Zobacz także: Kraśko: "W Stanach doradcy przygotowywaliby polityków, oglądając "You Can Dance"!"

d4jqb20
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jqb20