Trwa ładowanie...
ycipk-1s9iml

Piotr Kraśko zagalopował się. Kinga Rusin szybko go poprawiła

W sobotę na kanapie w "śniadaniówce" TVN pojawili się Joanna Przetakiewicz oraz Rinke Rooyens. Opowiadali o uczuciu jakie ich połączyło. Piotr Kraśko zaliczył niewielką wtopę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pomylić może się każdy
Pomylić może się każdy (East News, Fot: East News)
ycipk-1s9iml

To nie pierwszy raz, kiedy Joanna Przetakiewicz oraz Rinke Rooyens pojawili się w "Dzień Dobry TVN". Ostatni wywiad, który udzielili w TVN-ie cieszył się olbrzymią popularnością. W związku z tym na prośbę fanów zostali zaproszeni jeszcze raz. O czym zresztą również pisaliśmy. Dziś śmiało możemy ich okrzyknąć mianem najgorętszej pary w polskim show-bzinesie.

ZOBACZ TAKŻE: Przetakiewicz o tym, co daje swojemu partnerowi: "Zaskakuję go kobiecością i ciepłem"

ycipk-1s9iml

Tym razem sobotnie wydanie programu śniadaniowego prowadzili Kinga Rusin oraz Piotr Kraśko. Na początku rozmowy z Przetakiewicz i Royensem wyjawiono, że zakochani poznali się już... osiem lat temu.

- Poznaliśmy się osiem lat temu. Cztery lata później zobaczyliśmy się na Balu Dziennikarzy. W związek weszliśmy dopiero rok temu - zdradziła Joanna Przetakiewicz.
- Ale moment. Nie tylko zobaczyliście się. Podobno to był taniec tak płomienny - dodał Kraśko.
- To nie z Rinke - zaregaowała szybko Kimga Rusin.

Ostatecznie wyszło, że tym mężczyzną, który porwał polską milionerkę do tańca był dziennikarz TVN Mateusz Hładki. Pomyłka rozbawiła gości "DD TVN".

Zwróciliście uwagę na tę pomyłkę?

ycipk-1s9iml
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1s9iml

ycipk-1s9iml
ycipk-1s9iml