PublicystykaPiotr Kraśko myśli o stworzeniu telewizji internetowej

Piotr Kraśko myśli o stworzeniu telewizji internetowej

Piotr Kraśko myśli o stworzeniu telewizji internetowej
Źródło zdjęć: © ONS.pl

20.01.2016 08:16, aktual.: 20.01.2016 09:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Z medialnych doniesień wynika, że założenie przez prezentera internetowego serwisu o charakterze wideo jest całkiem realne. Co więcej, chce on zaprosić do współpracy część zespołu "Wiadomości". Zapytany przez wirtualnemedia.pl o przyszłe plany zawodowe odpowiedział tajemniczo - Mogę jedynie powiedzieć, że przed internetem wielka przyszłość.

Portal "Wirtualne Media" dodaje jednak, że możliwość prowadzenia internetowej telewizji to tylko jedna z opcji, jakie rozważa dziennikarz i nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji.

Piotr Kraśko był związany z Telewizją Polską od 1991 roku. Od 1998 roku gospodarzem "Wiadomości", a od 2012 - ich szefem. Pracował także przy programach publicystycznych i jako korespondent m.in. z Brukseli, Rzymu i Waszyngtonu.

Kraśko nie jest jedynym, który myśli o przeniesieniu działalności do internetu. Prawdopodobnie swój program w jednym z portali będzie kontynuować Tomasz Lis. W poniedziałek, 25 stycznia, ma poprowadzić ostatnie wydanie "Tomasz Lis na żywo" na antenie TVP2.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także