Trwa ładowanie...

Piotr Kraśko myśli o stworzeniu telewizji internetowej

Share
Piotr Kraśko myśli o stworzeniu telewizji internetowejŹródło: ONS.pl
d3xie4m

Z medialnych doniesień wynika, że założenie przez prezentera internetowego serwisu o charakterze wideo jest całkiem realne. Co więcej, chce on zaprosić do współpracy część zespołu "Wiadomości". Zapytany przez wirtualnemedia.pl o przyszłe plany zawodowe odpowiedział tajemniczo - Mogę jedynie powiedzieć, że przed internetem wielka przyszłość.

Portal "Wirtualne Media" dodaje jednak, że możliwość prowadzenia internetowej telewizji to tylko jedna z opcji, jakie rozważa dziennikarz i nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji.

Piotr Kraśko był związany z Telewizją Polską od 1991 roku. Od 1998 roku gospodarzem "Wiadomości", a od 2012 - ich szefem. Pracował także przy programach publicystycznych i jako korespondent m.in. z Brukseli, Rzymu i Waszyngtonu.

d3xie4m

Kraśko nie jest jedynym, który myśli o przeniesieniu działalności do internetu. Prawdopodobnie swój program w jednym z portali będzie kontynuować Tomasz Lis. W poniedziałek, 25 stycznia, ma poprowadzić ostatnie wydanie "Tomasz Lis na żywo" na antenie TVP2.

Zobacz także: Chwila prywaty na wizji. Zobacz reakcję Kraśki!

d3xie4m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xie4m
d3xie4m