Trwa ładowanie...

Piotr Kraśko coraz bliżej z konkurencją. Myśli o zmianie telewizyjnych barw?

Share
Piotr Kraśko coraz bliżej z konkurencją. Myśli o zmianie telewizyjnych barw?
Źródło: AKPA
dj36p30

Zażyłość Piotra Kraśki i jego małżonki, Karoliny Ferenstein z Kingą Rusin nie jest tajemnicą. Łączy ich nie tylko wieloletnia przyjaźń, ale i wspólna pasja do jeździectwa. Jak jednak zauważyła wspomniana gazeta, dziennikarz TVP coraz częściej spotyka się nie tylko z koleżanką z konkurencyjnej stacji, ale i bardzo wpływowymi osobami kojarzonymi z TVN.

Jak wylicza redakcja tabloidu, pod koniec maja br. Kraśko bawił się na weselu kuzyna Piotra Staraka, który jest partnerem Agnieszki Szulim, m.in. obok Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego TVN, czy wspomnianej już dziennikarki śniadaniowego magazynu tej stacji. Niedawno fotoreporterzy przyłapali zaś szefa "Wiadomości" TVP na lunchu w Sopocie z Mariuszem Walterem, jednym z założycieli TVN.

dj36p30

Czy dziennikarz TVP rzeczywiście planuje zawodowe zbliżenie z komercyjną stacją? Wiadomo, że po odejściu Kamila Durczoka, redakcja "Faktów" wciąż jest osłabiona. Z drugiej strony jednak wybór nowego prezesa Telewizji Polskiej, Janusza Daszczyńskiego, nie powinien raczej napawać strachem gwiazd publicystyki. Tym bardziej, że jak pisze "Gazeta Wyborcza", Daszczyński jest "związany z PO". Póki co więc, na czystki na Woronicza, się nie zanosi.

Poniżej wideo z zabawnej wymiany zdań między Kraśką a jego inną koleżanką, Agatą Młynarską.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
dj36p30

Podziel się opinią

Share
dj36p30
dj36p30